Örs Beşirli'yi gündem yaptı

Hüseyin Örs Beşirli'yi TBMM gündemine taşıdı.

Trabzon 18.07.2019, 14:47 18.07.2019, 14:56

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Beşirli'yi TBMM gündemine taşıdı, takipçisi olacağını belirtti.

Uzun zamandır Beşirli Mahallesi'nde vatandaşların şikayet ettiği kötü koku ile alakalı TBMM kürsüsünden konuşan Örs, "Trabzon'un denizle buluşma noktası olan Beşirli Sahili'nde kötü kokunun giderilmesi hususunu bu kürsüde defalarca dile getirmiştim. O bölgede yaşayan vatandaşlarımız bundan şikâyetçiler. Yürüyüş yolu olarak düşünülen yerde insanlar kötü kokudan dolayı yürüyemez hâldeler." dedi. 

Uzun zamandır devam eden bu çevre problemi ile ilgili Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı çalışmaları önemsediğini belirten İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs sözlerini şöyle sürdürdü: "Vatandaşlarımızın maruz kaldığı istenmeyen bu kötü kokuların giderilmesi konusunda Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz günlerde bir girişimde bulundu, bir ihale süreci başlattı. Bu konunun Trabzon Büyükşehir Belediyesince hemen gündeme alınması hususunu önemsiyorum. İnşallah zamanında biter diyorum. Trabzon Ortahisar Kanalizasyon Şebekesi Atık Suyu Ayrışması İşi’nin planlandığı gibi yüz elli günde tamamlanmasının takipçisi olacağımı ifade ediyorum."

Yorumlar (3)
Ayşe Korkmaz 1 yıl önce
Sayın Vekilim Allah razı olsun. Yazın cam çerçeve açamaz durumdaydık. Sahide yürümek ne kelime. İnşAllah bu sorun hallolur. Belediye ilk defa konuya eğildi. Sizde takipçisi olun lütfen.
UÇUYORUZ 1 yıl önce
Sayın Örs sorumlular cezalandırılmayacak mı?
Beşirli 1 yıl önce
Tabi kokar sahil mi bırakınız. Denizleri doldurarak her kötülüğü bize saldiniz. Besirlide deniz diye bi yer kalmadı artık daha çok kökleri biz o kokuları

Gelişmelerden Haberdar Olun

@