banner491

Ordu'ya Şehit Ateşi Düştü!

8 yıldır polis memuru olarak görev yapan Yalçın Yamaner’in amcası Mehmet Yamaner ve kuzeni Hüseyin Şahin, Yamaner’in şehit olduğu haberini Ordu’da aldı. Emekli polis memuru amca Mehmet Yamaner, yeğeninin şehit düştüğü haberini cuma namazı çıkışında aldığı

Ordu'ya Şehit Ateşi Düştü!
8 yıldır polis memuru olarak görev yapan Yalçın Yamaner’in amcası Mehmet Yamaner ve kuzeni Hüseyin Şahin, Yamaner’in şehit olduğu haberini Ordu’da aldı. Emekli polis memuru amca Mehmet Yamaner, yeğeninin şehit düştüğü haberini cuma namazı çıkışında aldığını belirterek, “Kendisiyle iki gün önce görüşmüştüm. Siirt’teki gelişmeleri TV’lerden öğrenince kendisini aradım. Bana ‘Merak etme amca buralar sakin, sorun yok’ dedi. Şimdi de şehadet haberini aldım. Mesleğini seven bir çocuktu” dedi.
 
Şehit Yalçın Yamaner’in dayısının oğlu Hüseyin Şahin ise, “Yalçın polisliği, mesleğini çok seven bir çocuktu. Şehit olmayı hak eden bir çocuktu. 2 kız çocuğu var. Babası ve iki amcası da emekli polis memuru” diye konuştu.
 
Emekli polis memuru olan babası ile ev hanımı annesinin vefat ettiği, üvey annesinin ise hayatta olduğu öğrenilen şehit polis memuru Yalçın Yamaner’in Amasya Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli iken kendi isteğiyle Siirt’e gittiği öğrenildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali duran
ali duran - 4 yıl Önce

Allah nur içinde yatırsın şehitlik herkese nasip olmuyor kısa yoldan cenneti kazanıyorsun imanın varsa ne mutlu sana

Semih Sonocak
Semih Sonocak - 4 yıl Önce

Ali duran sen bu zekanla buralara yorum ya,pma istersen, iyi başladın sonra çuvalladın, ne demek imanin varsa, yoksa senmi vereceksin neden herkes kendini sorgulamazda başkasini sorgular, imanin ölçüsü senin gibi düşünmekmi nedir, ne zaman akillanacağiz, şehit diyorsun ama imanını sorguluyprsun yazik, Allah Şehidimizin Makamıını Yüksek eylesin.

ali duran
ali duran - 4 yıl Önce

Semih Sonocak sen bu siteye yazma çünkü okuduğunu anlamayacak kadar ahmaksın.Ben orda şehide laf etmedim imansız vatanını Rusyaya,Almanyaya,İngiltereye satan müslümanları kastettim.İmanlı olanlarada ne mutlu sana dedim.Hadi şimdi git kumda oyna

banner441

banner472