Nazmiye Çam davasında flaş gelişme! Tutuklandılar...

Türkiye'nin uzun süre konuştuğu Nazmiye Çam cinayeti davasında karar verildi.

Trabzon 29.03.2017, 09:37 29.03.2017, 21:39
Nazmiye Çam davasında flaş gelişme! Tutuklandılar...

HABER61 ÖZEL HABER - ŞÜKRÜ ÜÇÜNCÜ

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde işlenen Nazmiye Çam cinayetinde karar verildi.


Türkiye'nin uzun süre gündeminde kalan ve herkesin konuştuğu olaylardan biri olan Nazmiye Çam davasında 3 kişi tutuklandı.

Haber61'in edindiği bilgilere göre; Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, Nazmiye Çam'ın kayınpederi Ali Yaşar Çam'a ve eşi Hasan Şükrü Çam'a müebbet, kayınbiraderi Ahmet Çam'a da 20 yıl hapis cezası verildi.

Mahkemede Kayınpeder Ali Yaşar " Ben yıllardır söylüyorum. Ben öldürmedim. Ahmet Çam ortalığı karıştırdı." ifadelerini kullanırken oğlu Hasan Şükrü Çam ise "Ahmet tüm herşeyi söylesin. Suçsuz yere ceza aldık. " dedi. Ahmet Çam ise bu sözler karşılığında "Ali Yaşar tvde söylediklerini söylesin." dedi.

MÜEBBETİ DUYUNCA BAYILDI

Mahkemede Ali Yaşar Çam ve Hasan Şükrü Çam'a müebbet hapis cezası çıkmasının ardından kararı duyan Ali Yaşar Çam baygınlık geçirdi. Bunun üzerine Ahmet Çam babasına tekme atarak bağırdı. Ardından da Ali Yaşar Çam kendine geldi.

nazmiye çam davası


OLAYIN GEÇMİŞİ

2009 yılında Akçaabat'ta meydana gelen olayda Nazimiye Çam evden ayrıldıktan sonra kayboldu ve 1 hafta sonra Vakfıkebir sahilinde cesedi bulundu. Başına derin yaralar alarak öldürüldüğü tespit edilen Nazmiye Çam'ın öldürülmesinde ilk görülen davada 7 kişi gözaltına alınmıştı.

Polis sorgusunda genç kadının aşk yaşadığı iddia edilen kayınpederi, kocası ve kayınbiraderi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmış ama daha sonra ifadelerin reddedilmesi ve bulunan somut delillerin bu kişilerle uyuşmaması olayı çıkmaza sürüklemişti. Olay yıllarca Müge Anlı'nın televizyon programına da konu olarak adeta bir diziye dönüşmüştü. 14 Mart'ta görülen davada Ahmet Çam'ın babası tarafından sunulan yaş belgesi sebebiyle duruşma iki hafta sonra salı gününe yani 28 Mart'a ertelenmişti. 

Haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz


 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Merve 4 yıl önce
Anneleri gelini kıskandığı dan Seyfettin ve Mehmet Ali'ye yaptırdı Ahmet bence gözcülük yaptığı için bu kadar herşeyi detayıyla biliyor baba ve Nazmiye in kocası suçsuz babayı Nazmiye,yle yakalayıp yapmışta olabilirler annenin çapraz sorguya alınması gerekli iş annede bitiyor çünkü anneleri sadece Ahmet'e ağlıyor,Ahmet kendini feda etti diye bence adalet yerini bulmalı üzgünüz
Vildan 4 yıl önce
Aile bozuk cikti.Boyle baba ve anne olmaz olsun cocuklar anne babayi secemiyorlar.Bende mahkeme cok guzel verdi safe ve sade esinin bende ölum davasinda hic sucu yo.Ahmete az bile verdiler
Nihat 4 yıl önce
Anne birçok seyi biliyor.çok soru işareti var.dışarda olan suçlularda unutulmamalıkilit adam yinede ahmet
Ferhat 4 yıl önce
Cok kotu bı durum sucsuz yere hapis yatmak.bence gercek suclular ayla hanımın azmettirdıgı seyfo memoli ve ahmettir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@