Mustafa Cumur unutulmadı

22. ve 23. Dönem Trabzon Milletvekili merhum Mustafa Cumur  vefatının 6. yıl dönümünde münasebetiyle kabri başında anma yapıldı.

Trabzon 12.05.2018, 14:52
Mustafa Cumur unutulmadı

AK Parti çatısı altında iki dönem Trabzon Milletvekilliği yapan hizmetleri ve insan ilişkileri ile gönülleri kazanan rahmetli Mustafa Cumur ölümünün 6.yılında Düzköy İlçesi Çal köyündeki mezarı başında anıldı. Anma törenine AK Parti Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora, Ortahisar Belediye Başkan Vekili Selahattin Çebi, Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ile birlikte Akçaabat AK Parti  ilçe başkanı Emre Akgün, Düzköy AK Parti İlçe Başkanı Şenol Akpınar, Çarşıbaşı  AK Parti İlçe Başkanı Hakan Kocaman, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi Temel Korkmaz, Kuzey Yaşam Dergisi sahibi Nail Alim, Trabzon Artvinliler Derneği başkanı Ahmet Külekçi ile birlikte aile fertleri-sevenleri ve vatandaşlar katılım gösterdi.

 AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora rahmetli Mustafa Cumur ile ilgili duygularını şu şekilde paylaştı: “Ülkemize, şehrimize ve AK Parti'ye hizmet eden her fert çok kıymetlidir. Mustafa Cumur yaptığı hizmetlerle hemşehrilerimizin gönlünde çok iyi bir yer edinmiştir. Her gün bir vesile ile kendisini anmamız , hatırlamamız ve güzel duygularla kendisinden bahsetmemiz bunun delaletidir.Ruhu şad, mekânı cennet olsun”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@