MÜSİAD Cephanelik tavrını net koydu; Kamu Denetleme Kurulu’nun raporu boş!

MÜSİAD Cephanelik ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Haber61/Haber Servisi - Trabzon’da bir süredir devam eden tarihi Cephanelik yapısıyla ilgili tartışmalara MÜSİAD tavır koydu.

MÜSİAD Trabzon Şubesi yönetimi Cephanelik restorantta basın toplantısı düzenleyerek Cephanelik’te yapılanan turizme kazandırmak ve tarihe sahip çıkmak olduğunu görüşünde bulundular. MÜSİAD Trabzon Şubesi Başkanı Ali Kaan, "Burada arkadaşım güzel bir eseri muhafaza etmiştir” dedi.
MÜSİAD Trabzon Yöneticilerinden Celil Hekimoğlu ise, Burada yapılan en ufak yanlış yoktur. Burası bir harabeydi ve arkadaşım, eski MÜSİAD Başkanımız Ahmet Sarı buraya sahip çıkmıştır. Turizme ve kente bu tarihi yapıyı kazandırmıştır”
dedi.

Gazetecilerinde Kamu Denetleme Kurulu’nun raporunu hatırlatmasına Hekimoğlu, “Bence düzgün bir yapı olmuştur. Tarihine uygun olmuştur. Anıtlar Kurulu dahil belediyeden ve imar barışısından en ufak pürüz lamdan geçmiştir. İmar Barışı’ndan da onay alıp ruhsatını almıştır. Kmu Denetleme Kurulu her şikayete bir rapor yazmaktadır. Buraya yaptığı şeyin içi boştur” diye konuştu.

Basın Toplantısını izlemek için tıklayın....

MÜSİAD Cephanelik tavrını net koydu; Kamu Denetleme Kurulu’nun raporu boş!

MÜSİAD Cephanelik tavrını net koydu; Kamu Denetleme Kurulu’nun raporu boş!

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 12:59


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
he hee
he hee - 4 ay Önce

baska biri yapsa ne olurdu acep

Can
Can - 4 ay Önce

Birbirlerini nasilda kolluyorlar niye acaba akp her konuda haksızlığa karşı durmalı kişiye göre degil

Mustafa
Mustafa - 4 ay Önce

Bozacının şahidi Şiracı misali

HASAN
HASAN - 4 ay Önce

MÜSİAD ; TÜSİAD’a dönüştü.Ne demek rapor boş. Boş olan bitmek bilmeyen, doymak bilmeyen iştahınız. Belediyeler bu tip kuruluşların belediyesi mi; yoksa milletin belediyesi mi? Milli ve tarihi mekanları talan edilmesine göz yuman belediye başkanı mı; yoksa tarihi mekanları gelecek nesillere aktaracak mekanları koruyup kollayan kültürel mirasa sahip çıkan belediye başkanları mı olmak istiyorlar? Belediye başkanları milli mirasın tahrip olmasına göz yumuyorsa bilsin ki ; ilk önce kendi partisine ve ona oy veren seçmenine ihanet içindedir.Belediyelerimiz “at sineklerinden”, “eşek arılarından” kurtarılıp; eskiden olduğu gibi “bal arılarıyla” çalışırlarsa milletin sinesinde hüsnü kabul görmeye devam edeceklerdir. Cumhurbaşkanımız, canhıraş millet için uğraş verirken O’nun adına iş yapanlar, O’nu temsilen iş yapanları adam gibi işlerini yapmaya davet ediyoruz…

Sinyor
Sinyor - 4 ay Önce

Müsiad kamu denetleme kurulunda daha üstündür

serdar
serdar - 4 ay Önce

Sanamı kaldı orayı savunmak.Musiad ın başka işi yok mu? Müsaidın eski başkanı dediğin adam düğün salonu işletiyor orda. Buda trabzon sanayisinin ne durumda olduğunu gösteriyor.

yasar
yasar - 4 ay Önce

taabi tabi tabi

musa
musa - 4 ay Önce

musiad üyesi olduğu için o vatandaş tabiki savunacaksınız.Kamu denetim kurumu hukuka uygun karar veriyor sizin ne dediğiniz önemli
değil.


banner443