Murat Zorluoğlu: Trabzon'u tam bir Büyükşehir yapacağız

Murat Zorluoğlu Trabzon'da Belediye Başkan Adayları tanıtım toplantısında konuştu.

Murat Zorluoğlu: Trabzon'u tam bir Büyükşehir yapacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan Murat Zorluoğlu, Trabzon'u tam bir büyükşehir yapacakları söyledi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu "Bana bu görevi veren Cumhrubaşkanımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bugün Trabzon için önemli bir gün. Çünkü Trabzon, İzmir, Ankara ve İstanbul'dan sonra Cumhurbaşkanımızın açıklayacağı 4. il olma özelliği taşıyor.  Bu seçim yeni dönem için bir ilktir. Kapsayıcı, gönüllere dokunan bir belediye yönetimi olacağız. Ortak aklı ve istişareyi öne çıkaran bir yönetim anlayışı... Herşeyin ortasına insanı koyan bir belediyecilik anlayışı... Eğer seçimde kazanırsak bu anlayışı sergileyeceğiz. Bugün hem çok heyecanlıyım hem de şehrime büyükşehir belediye başkanı olma iddiasıyla dönmekten dolayı çok mutluyum. Yıllarca bir çok yerde görev yaptım. Şimdi Mevlam nasip etti, şimdi de bu şehrin güzel insanlarına hizmet etmeye geldik. 25 yıllık birikimimizi burası için ortaya koymaya geldik. 786 bin hemşerimizi kucaklamaya geldik. Partimizin bugüne kadar Trabzon'a kazandırdığı hizmetler hepimizin malumu. Projelerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Belediyecilik anlamında daha fazla yürünecek yol var. Biz hizmete talibiz. Trabzon'un güzelliklerine güzellik katmaya talibiz. Trabzon'un tam bir büyükşehir yapmaya talibiz. Şehrimizi inşallah cumhuriyetimizin 100. yılına en güzel şekilde hazırlayacağız. Çalmadık kapı girmedik gönül bırakmayacağız. Tam bir ekip ruhuyla inşallah şehrimize en iyi hizmetleri gerçekleştireceğiz. Seçime kadar gecesini gündüzüne katacak kardeşlerime de şimdiden teşekkür ediyorum. Allah yolumuzu açık etsin" şeklinde konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
kamucu
kamucu - 1 hafta Önce

Sizde haklısınız 5 önce büyükşehir olan trabzonda büyükşehir belediyesi başka partide idi

Belediyecilik
Belediyecilik - 1 hafta Önce

Sizde Binali Bey gibi koltuğa oturunca vaatleri unutursunuz.
Bir belediye 2 yılda hem de hastahane kavşağında bir alt geçidi bitiremez mi?
Millet Fransa ile İngiltere yi okyanusun altından bağladı.

sürmeneli
sürmeneli - 1 hafta Önce

Biz hala büyük şehir olmamışmıyız?

Adem
Adem - 1 hafta Önce

Ne güzel masal bu ya, uykum geldi

Engin pektaş
Engin pektaş - 1 hafta Önce

Sen onu külahıma anlat

ahmet
ahmet - 1 hafta Önce

hayırlı olsunda.Allah rızası ıcın sayın gencıde alıp ordu sehrını bı gezın.beledıyecılık nasılmış bı zahmet ınceleyın.lafla beledıyecılık olmuyor.orasıda ak partıde.

Gokhan61
Gokhan61 - 1 hafta Önce

Neyse en azindan buyuksehir adayi oldugunu farkinda

VAtansever 1071
VAtansever 1071 - 1 hafta Önce

Adam gibi adam. Başarılar diliyoruz


banner443