banner491

Murat Zorluoğlu projelerini açıklayacak!

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu projelerini açıklayacak.

Murat Zorluoğlu projelerini açıklayacak!
banner455
banner432

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, yarın Ramada Otel’de düzenlenecek Proje Tanıtım Toplantısı ile Trabzon’a dair hayallerini de içeren projelerini kendi sunumuyla açıklayacak.

Trabzon’u bir uçtan bir uca, çağa yakışan bir gelişim standardına kavuşturma hedefiyle hazırlanan projelerin merak uyandıran duyuru videolarını birkaç gündür sosyal medya hesaplarından ‘Trabzon’un denize hasreti bitiyor’, ‘Trabzon’un ulaşım sorunu çözülüyor’ ve ‘Trabzon 365 gün turizm merkezi oluyor’ başlıklarıyla paylaşan Zorluoğlu, projelerine ilişkin ipuçlarını da böylelikle vermiş oldu. 

TRABZON’U NAKIŞ NAKIŞ İŞLEYECEK 

3 aylık saha çalışması boyunca, kent dinamikleri, STK’lar ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği istişareler sonucunda, Trabzon’un ve Trabzon halkının ihtiyaç ve taleplerini öncelik sırasına göre belirleyen ve projelerini de bu doğrultuda kurgulayan Zorluoğlu, “1 Nisan itibariyle inşallah düğmeye basarak üzerimize aldığımız sorumluluğunun gereğiyle, bir tek günümüzü, bir tek saatini boşa geçirmeden hizmet için gece gündüz çalışacağız. Trabzon’un her bir karışını, adeta bir dantel gibi nakış nakış işleyecek; sokakları, caddeleri, mahalleleri hizmetlerle, eserlerle donatacağız. Projelerimizi hayata geçirirken de sadece eski Trabzon’a değil tüm Trabzon’a hizmet edeceğiz” dedi. 

TOPLANTI CANLI YAYINLANACAK 

Geniş katılım ve yoğun ilgi beklenen proje tanıtım toplantısı Haber61TV'den canlı yayınlacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat başkan
murat başkan - 9 ay Önce

evet ne projeler vardı be .. 61 ile başlayan serüven 10 yıl sürdü sonuç hayal kırıklığı. şimdi bir on yıl dahamı yo yo yo yo olamazz hayırrrrrrrrrrrrrr.......

gökhan61
gökhan61 - 9 ay Önce

birde şu millete mesaj yollamayın yeter al sana proje

oflu
oflu - 9 ay Önce

yeni yönetim anlayışı ne demekse başka projesi de yoktur

rıza61
rıza61 - 9 ay Önce

yiyin için efendiler mühür sizde süleyman sizsiniz ama asla unutmayın ALLAH cc gazıbı kabirde sizi ve şakşakcılarınızı bekliyor...

banner441

banner472