banner518

Murat Zorluoğlu'nun Ankara mesaisi! Bakanlarla görüştü

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Bakanlarla görüştü!

Trabzon 16.01.2020, 10:55 16.01.2020, 11:59
Murat Zorluoğlu'nun Ankara mesaisi! Bakanlarla görüştü

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ankara’da Bakanlarla görüştü.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, bir takım temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti. Zorluoğlu burada Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turan ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile görüştü.

Bakan Turan ile Değirmendere, Çömlekçi ve Boztepe ulaşımını ve trafiğini çok rahatlatacak projeler hakkında görüşen Zorluoğlu, Bakan Varank ile de Kuyumcu Kent, Sanayi Sitelerinin Taşınması, Fizibilitesi ve Sporcu Performans Merkezi gibi projeler hakkında görüştü.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Hakkı kılıç 5 ay önce
Kanuni bulvarının erdoğdu-bahçecik-yenicuma bağlantısının yetkililer tarafından şuan yapılmayacağı, trafiğe açılmayacağı söyleniyor…bu hat çözülmeden kanuni bulvarı trafiği daha kötü yapar. Akyazıdan erdoğduya gelen araç tekrar tanjant yoluna indikten sonra vatandaş niye kanuni bulvarını kullansın… insanların aklıyla alay ediliyor…kanuni bulvarının Maçka yolu bağlantısı için gölçayır yolu üzerine 2 tünel deliği açtılar 4 yıldır gelip giden yok bu gidişle bu yol 20 seneye ancak biter…Trabzonumuzu yönetenler bu konulara daha çok mesai harcayıp hızlandırmaları gerekiyor…tek isteğimiz yaşanabilecek bir Trabzon hayali…

Gelişmelerden Haberdar Olun

@