banner556

>

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

AK Parti Trabzon Muhammet Balta Sürmene'de ziyaretlerde bulundu.

Trabzon 14.01.2021, 14:16 14.01.2021, 14:29
Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Sürmene ilçesini ziyaret etti. İlçede, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahattin İsmailoğlu ve Kaymakam Ahmet Gazi Kaya'yı ziyaret eden Balta, ilçede yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

TÜRKİYE GÜÇLÜDÜR

İlk olarak ilçe başkanlığını ziyaret eden Balta, burada başkan Hüseyin Azizoğlu, belediye başkanı Rahmi Üstün ve yönetimi ile bir araya geldi.

Balta, "Yapılan kongrede yeniden İlçe Başkanı seçilen Sayın Hüseyin Azizoğlu ve siz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızı tebrik ediyorum. Sürmene bizim için her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Sürmemizin sorunlarıyla yakınen ilgileniyoruz. Yapılacak yatırımları İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımızla istişare halinde takip ediyoruz. Sürmene’miz her şeyin en güzeline layıktır" dedi.

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

Konuşmasını dış politikalarla ilgiili gelişmeleri değerlendirerek devam eden Balta "Azeri kardeşlerimizin 30 yıl uğraştığı Karabağ sorunu Türkiye'nin güçlü iradesi ve yardımları ile beraber, Allah'ın izni ile Ermeniler yenildi ve büyük bir zafer kazanıldı. Minks grubu denen grup dışarıda kaldı, Türkiye masada oldu. Azerbaycan'a artık kara yolu ile ulaşacağız, ticaretimiz olacak. Diğer taraftan Akdeniz'deki doğalgaz aramaları, Libya'da yaptığımız çalışmalar, iç ve dışarıdaki terörle mücadelede, Suriye ve Irak'taki gelişmeler. Tüm bunlara baktığımız zaman Türkiye'nin çok daha iyi yolda olduğunu görüyoruz" dedi.

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

ÖZLEDİĞİMİZ GÜNLER YAKINDIR

Gündemle ilgili konuşan Balta, "Ana muhalefet partisi genel başkanı Kılıçdaroğlu, demokrasinin dışına çıkarak darbe seviciliği yapmaya çalışsa da, seçilmiş cumhurbaşkanımıza 'Sözde cumhurbaşkanı' diyerek demokratik bir ülkede hakaretvari konuşarak demokrasinin dışına çıkmıştır. Yüzde 52 alan cumhurbaşkanına bu söylemler millete saygısızlıktır. Mücadelemizi veriyoruz. Milletimiz bunları görüyor. Ülkemizin uluslararası gücü ve pandemideki başarısını herkes görüyor. Büyük projeleri hız kesmeden sürdürerek ülkemizi şaha kaldıracağız. İnşallah 2021 yılında özlediğimiz, beklediğimiz güzel günler bizim olacak" diye konuştu.

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

MUHALEFETE ÜZÜLÜYORUZ

Balta, "Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ile alakası olmayan siyasi partilerin iktidar hedefleri olacaktır. Ama ülkemizi bölmeye çalışan, parçalamaya çalışan terör örgütleri ile iş tutan siyasi partilerle ana muhalefet partisinin iş tutmaması lazım. Biz buna üzülüyoruz. 2023 bu yüzden çok önemlidir. Yaptıklarımızı anlatmaya kalksak günler yetmez" ifadelerine yer verdi.

Ardından Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını ziyaret eden Balta, başkan İsmailoğlu ve esnaf temsilcileri ile sohbet etti. Balta daha sonra Kaymakam Ahmet Gazi Kaya ile belediye başkanı Rahmi Üstün'ü ziyaret ederek bir süre ilçede yapılacak yatırımları görüştü. Ardından ilçede esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

Muhammet Balta: "Özlediğimiz günler yakındır"

Yorumlar (6)
Tf 2 hafta önce
Özlediğimiz günler yakınmış ondokuz yıl oldu hep geri gittik millet borç a batmış memleket satarak kendi vucudunumuzu yedik afam hala konuşuyor
yakun 2 hafta önce
Sayın Balta mı, krepi mi her neyse, konuşmasında: "Minks grubu denen grup dışarıda kaldı, Türkiye masada oldu." Diyor. Oysa biz izlediğimiz görüntülerde; masada Putin, Aliyev ve Paşinyan vardı. Bunlar nasıl bir alkol veya uyuşturucu kullanıyor da bu şekilde hayal görüyor? Anlamak mümkün değil. Birde ülkeyi ayağa kaldırmaktan bahsediyor. Siz bu ülkeyi 18 yılda yerlere serdiniz. Size 36 yıl verseler ayağa kaldıramazsınız. Siyasiler içinde; şimdiye kadar hiç duymadığımız hakaret edici sözcükleri iktidar partisinden duyduk. Siz hiç kimseye bir şey söyleme hakkınız yok. Biraz haya........
doğan yıldız 2 hafta önce
haklısınız bizim de özlediğimiz günler yakın.
Davut 2 hafta önce
Yeni mi bu vekilimiz? Adını ilk defa duydum
ali 2 hafta önce
biz 19 senedir eski günleri özlüyoruz... hakkını helal et ecevit senin krizlerine kurban olsun bu millet....
ts 2 hafta önce
tek özlemimiz sizden kurtulmak siz gitmeden bu halk huzur bulamıyacak sizde mafya tipi yönetim ver kimseyi kabullenemiyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@