7m

7m

hyundai

Muhammet Balta: İstediğini söyleyen istemediklerini duyar

AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet balta açıklamalarda bulundu.

Trabzon 01.02.2022, 13:02
Muhammet Balta: İstediğini söyleyen istemediklerini duyar

AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon mitingi ile alakalı açıklama yaptı.

Balta, bir çocuğun sahnede CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hain demesi ile alakalı olarak “Rüzgar eken fırtına biçer” ifadelerini kullandı.

Balta açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Pazar günü bir dizi açılışı gerçekleştirmek üzere şehrimize teşrif etmiş ve Trabzon Meydanında, muhteşem bir kalabalık ile toplanan, halkımıza hitap etmiştir.

Cumhurbaşkanımızın konuşması esnasında küçük yaşta bir çocuğun ısrarlı haykırışı dolayısıyla, Cumhurbaşkanımız çocuğu kürsüye aldırmıştır. Cumhurbaşkanımızın her zaman ki doğal, samimi tavrı ve çocuklara karşı olan sevgi ve duygusal yakınlığı sebebiyle, çocuğun bu haykırışına duyarsız kalmamıştır.

Her durumdan kara bir propaganda çıkarmakta mahir olan CHP, bu durumunda üstüne atlamış, sanki planlı bir şekilde çocuğun oraya çıkarıldığı yalanı ile kamuoyunu yanlış yönlendirme ve yeni bir algı oluşturma çabasına girmiştir. Genel başkanlarının yalan tezviratlarına bir yenisini daha eklemişlerdir.

Biz her zaman” Siyasetin Limanı Ahlaktır” diyerek yola çıktık. Her platformda başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Gençlere ahlak, fazilet, hürmet, sevgi ve saygıyı telkin ettik.

Cumhuriyet Halk Partisi yönetici ve Milletvekilleri gibi eli taş tutanları değil, kalem tutanları savunduk. Teknofest gençliği dedik. Milli Şuur dedik.

CHP ve ruh ikizi HDP çocukların ellerine bomba verip, taş verip, devletin polisine, askerine, kurumlarına saldırtırken, CHP Yöneticilerinden ve milletvekillerinden bir kınama duydunuz mu?

İstanbul İl Başkanları Sayın Cumhurbaşkanımıza hitaben“Ben kindar bir çocuk yetiştiriyorum” derken kınayan bir CHP’li yönetici gördünüz mü? Sedef Kabaş adlı sözde gazeteci Cumhurbaşkanımıza ve makamına en galiz hakaretleri yaparken kınayan gördünüz mü?

Rüzgâr eken fırtına biçer. Yalanı, iftirayı, hakareti kendisi için meşru görenlerin bugün şikâyet etme hakları yoktur.

Tamamen irticalen gelişen çocuğun konuşmasındaki ifadeler, aslında toplumu bu hale getiren CHP siyasetinin ta kendisidir. Ne acıdır ki “İstediğini söyleyen istemediklerini duyar” sözü tecelli etmiştir.


Yorumlar (9)
bülent kanca 4 ay önce
yazıklar olsun
göktürk 4 ay önce
Ayıp be hala şu kötü olayı savunuyorsunuzya pesss gerçi alışkınsınız siz böyle sözlere malum sizden olmayan kim varsa hain terörist bölücü zillet illet
okumuş 4 ay önce
Seviye çok önemli, yazıkki ne yazık
SUKENARLI 4 ay önce
Sessiz kalmamayı tercih etmeniz seviyenizi anlamaya yetti Gerisi teferruat.
don bas 4 ay önce
sayin balta pis emelerinize cocuklari bile kulanmaktan itina etmiyorsunz,insan hata yapar bu isanlarin dogasinda olan birsey,bir özür dileyip hatali oldugunuzu söyleyip özür dileceginize hala savunuyorsunuz.ama sizin gibilerin mantalitesi bu ne yazikki.
Almanya61 4 ay önce
ne kadar utanmazca bir aciklama,OLAN TRABZON HALKINA OLDU:Vekil olsan ne yazar su KEPAZELIGI savunmak ancak programladiginiz 10 yasindaki cocukla seviyenizi belirledi,sizlere ailece oy atmis birlileri olarak bizede yaziklar olsun sizlere oy atmisiz.TRABZON halki rezil sen yine vekil maasini alip herhalde baska bir rezillik icin calisma yapiyorsunuzdur,UTANDIKKKKKKKKK biz AMA sizleri BILMIYORUZ.
OFLU61 4 ay önce
Allah sizlere akil,edep,tevazuu ve vakarlik nasip etsin,ama cok zor.Savundugun davranisa bak güya TRABZONU mecliste temsil ediyonuz,10 yasindaki cocuk dede yasindaki adama hakaret ettirip bunuda savunup aciklama yaptinizya KAPAT DÜKKANI.
Galip Gelentürk 4 ay önce
Yorumlardaki beğenileri görünce fetöcülerin harıl harıl internette operasyona devam ettiklerini görüyorum.. Kininizle cehenneme gidin hain fetöcanlar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@