7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Muhammet Balta'dan bayram mesajı

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Trabzon 20.08.2018, 10:59
Muhammet Balta'dan bayram mesajı

Balta, mesajında, Kurban Bayramı'nın önemine dikkati çekerek, şu ifadeleri kullandı:

"İslam aleminin en önemli günlerinden biri de dayanışma ve kardeşliğin pekiştirildiği Kurban Bayramı'dır. Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı'na millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı'nın getirdiği manevi iklim vesilesiyle akraba ve komşu ziyaretleriyle sevdiklerimizle buluşacak, dargınlıklarımızı unutacak ve çocuklarımıza dini bayramımızın barındırdığı hoşgörü, sevgi ve dayanışma ruhunu aktaracağız."

Bayramların birlikteliği, bütünlüğü, kardeşliği ve barışı daha da kuvvetlendirdiğini işaret eden Balta, şunları kaydetti:

"Ülke olarak gereksinimimiz olan en önemli olgu da budur. Bu gün gölgesinde yaşadığımız, huzur bulduğumuz Türkiye Cumhuriyeti'nin bu günlere ne zorluklarla geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Her dönemde olduğu gibi günümüzde de ülkemiz üzerinde oyunlar oynanmak isteniyor. Yeter ki biz bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım. Bu oyunların üstesinde her zaman olduğu gibi yine de geliriz. Bizler, demokrasimizle, ekonomimizle, dış politikamızla, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarana kadar yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz."

Balta, birlik ve beraberliğin artması temennisinde de bulunarak, vatandaşların Kurban Bayramı'nı tebrik etti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@