banner526

banner513

Mini Trabzon tanıtımı büyük ilgi gördü

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Trabzon tanıtımı büyük ilgi gördü.

Trabzon 02.06.2020, 23:18

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Trabzon için kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda kültürden spora bir çok alandan bilgilendirme yapıldı. 

Yayınlanan videoya "#1Lider1Şehir ile şehirlerimizin tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerine doğru yola çıkıyoruz. Bugün, denizi ve doğasıyla eşsiz güzelliğe sahip Trabzon’a konuk oluyor, videoya sığdıramadığımız güzelliklerini sizlerden bekliyoruz." notunu düşülürken kısa sürede büyük beğeni ve mesaj aldı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (10)
Trabzon 1 ay önce
Arapı rumu ermeni var oğlu var çoğu kendini Türk bilir ama herşey aslına çeker
Trabzon 61 1 ay önce
Ulan 10 yıldır aynın ne değişti ki hep yalan dolan oldu 61 Proje bile yalan oldu rant yok iş yok millete alay ediyorsun..
ayhan61 1 ay önce
Millet bizi Laz zannediyor. Anlatıyorum anlamıyorlar... Öyle yer etmiş kafalarında
mehmet 1 ay önce
Sahilin kumunu Kayaya cevirmis, ! Uzungolun guzeligini betona ranta cevirmis. guzel olmus tanitim ..
Erkan 1 ay önce
Sahillerimiz nerde? Her taraf taş beton yıgını, bitirdiniz güzelim memleketi
Aristo 1 ay önce
Ne lazı yunanız biz. Gururla da söylemeliyiz. Medeniyetin kurucuları. Demokrasinin, geometrinin, fiziğin vs. Mucidiyiz. Hâlâ daha dilimizi de Çaykara, Dernekpazarı, Köprübaşı ve Tonya da koruyoruz. Asimile olmayacağız. Biz Türkiyeli müslüman Yunanlarız.
Trabzonlu 1 ay önce
Yazıklar olsun. Kendine adına konuş. Trabzonlular adına konuşma.
ömer 1 ay önce
Atatürk köşkü yok muydu yoksa ben mi göremedim ?
İshak Karagöz 1 ay önce
Trabzon anlamı üzerine Ksenophon'un Anabasis adı eserindeki Trabzon kelimesinin anlamıyla başlıyor. Bu kentin kimliğini araştırmak isterseniz Anabasis'i mutlaka okumalısınız. Heleki Trabzonluyum diyorsanız...
Çakal 4 hafta önce
15 sene önce 62 projeyle geldiniz sadece stadı yaptınız stat içindeki projeleri yapmadınız istihdam sağlanacaktı yaklaşık 2 bin kişiye hani nerde sahilin anasını sktniz doldura doldura bitiremediniz oedunun giresunun samsunun sahillerine bakın plajları hala duruyor boztepenin limana bakan tarafına yol ve tünel yaptınız eşşek kadar otel diktiniz araplara peşkeş çektiniz villalar yaptınız ki hala boş olanlar var bir avuç yeşil alan bırakmadınız ordunun boztepesine bir bakın çivi bile çakılmamış trabzonun azına sçtnız lan şerfsizler cami yapılıyor moloza o camiye 7500 kişilik cemaati nerden bulacan çokmu ihtiyacımız var camiye şehir hastanesini yapsaydın oraya bütün dolmuşlarrın geçiş güzergahı olan bir yer oraya hastane yapılsaydı oranın esnafı canlanmazmıydı ikici bir meydan olmazmıydı orası ama olurmu esnaf para kazanmasın başka birileri kazansın nemalansın haram zıkkım olsun size bu kentin hakkı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@