banner560

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

Muhammet Balta, “İnsanlarımıza iş imkanı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Trabzon 11.04.2021, 13:09
Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Başkan Yardımcısı Cemil Albayrak ve Vakfıkebir OSB Müdürü Duygu Sağlam ile birlikte Vakfıkebir’de yapılan yatırımları yerinde incelediler.

Önce altyapı çalışmaları devam eden Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgesine giden Milletvekili Muhammet Balta ve beraberindekiler çalışmaların daha da hızlandırılması için yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulundular.  Burada yapılan incelemelerin ardından bir açıklama yapan TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, “Yıllardan beri beklediğimiz ve yüzlerce vatandaşımıza iş ve aş kapısı olacak olan Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgemizde artık mutlu sona çok yaklaştık. Burası doğal güzellikler acısından da muhteşem bir manzaraya sahip. Bizlerde okuldan buraya gelerek piknik yapıyorduk. Çok yoğun ve büyük uğraşlar verdik. Sayın Bakanlarımız bizlere çok büyük destek verdi. Altyapısı ihale edildi, çalışmalar devam ediyor. Yolu 5 kilometre çift gidiş çift geliş olarak yapılacak. Yakın zamanda başlıyor. Elektrik şebekesi ihale edildi. Bizim temennimiz buranın biran önce faaliyete geçmesidir. Ödemeler konusunda hiçbir sıkıntı yok.

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

İNSANLARIMIZA İŞ İMKANI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ.

İnsanlarımıza gurbete gitmeden iş aş imkanı sağlamaya çalışıyoruz. Bunun için uğraşıyoruz. Kendi yaşadıkları yerlerde çalışabilecekleri işleri olsun istiyoruz. Fabrikaların kurulacağı parsellere çok büyük talep var. Yeni yatırımcıları da buraya bekliyoruz. Devletimizin bütün imkânlarını seferber ettik. Bizlerden hiçbir zaman yardım ve desteklerini esirgemeyen, Trabzon’a yapılan her hizmette imzası olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, bütün Bakanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, siyasi parti temsilcilerimize, emeği gecen herkese teşekkür ediyoruz. En büyük mutluluğumuz burada bacaların tüttüğünü gördüğümüz an olacaktır. Emin adımlarla bu mutlu güne doğru yaklaşıyoruz. İlçemize, yöremize ve Trabzon’umuza hayırlı olsun” dedi.  

OSB’de yapılan incelemelerin ardından sırasıyla, tamamlanma aşamasında olan Vakfıkebir Kaymakamlık Lojmanında, sosyal etkinliklerin yapılabileceği bir şekilde yeniden düzenlenmesi planlanan Vakfıkebir Cezaevi binasında, yapımı tamamlanan Vakfıkebir Devlet Hastanesi İlave Nizamiye Binasında, yapımı devam eden 14 Şubat Kurtuluş Caddesi Peyzaj Proje alanında ve yine yapımı tamamlanan Vakfıkebir Ekmek Temalı Millet Bahçesinde incelemelerde bulundular.  Ayrıca yakınları vefat eden Karadeniz Kardeşler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Karadeniz’i işyerinde, Garip Ailesini işyerinde ve Sinan Ailesini evlerinde ziyaret ederek başsağlığı dileklerini ilettiler. 

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları inceledi

Milletvekili Balta Vakfıkebir’de yatırımları incelediTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
nuhayat 6 ay önce
Bin kişinin çalışacağı Bölünmüş çift şerit yol fabrikası mı, yoksa, Konut alan fabrikası mı?
mehmet 6 ay önce
vakfıkebirden başka iş imkanı için koşturdunmu sayın vekil trabzonda kaç defa göründün
Arsinli 6 ay önce
Atatürk üniversite sosyal bilgiler öğretmenliği bitir, Anadolu aöf sosyal hizmet bitir, Anadolu üniversitesi 4 yıllık havacılık yönetimi son sınıf ol, Atatürk üniversitesi 2 yıllık işsağlığı ve güvenliği oku havalimanı özel güvenlikçi olama, büyükşehir ve ortahisar çöpçü çayçı tuvaletçi olama, aksa elektrik doğal az okuma sayç elemanı olama, sonuç adamı olan hangi partili olursa olsun işe girer bekçi olur vesaire güç ak parti olmakla birlikte ak partili olmayıp işini yürüten den var sosyal adalet olduktan sonra sıkıntı yok,Erdoğan ve Ak parti dar bir kadro Ayasoyfa camii yaparak büyük hayır yaptı destek vermek lazım ümmeti Muhammed büyük hayırları oldu lakin kasdı olmasa da kalben taraftar Olmasa İslamı izzetini sarsan işlerden uzak durmalı. İSTANBUL EKREM İMAM OĞLU TORPİL DER KENDİLEİR KRALINI YAPAR FAKAT AK PARTİ DÜNÜN EZİLENLERİ OLARAK SOSYAL ADALETİ SAĞLAMALI. YOKSA BUNCA HATALARINA RAĞMEN ELİNİZE SU DÖKEMEZ NE CHP NE HDP NE İP NE GELECEK NE DEVA. Diğer ak parti adı altında çapulculara ne haliniz varsa görün kıyamet yakın. Müslümanlara maddi bolluk yaramadı bunca bolluk var a101 bim şok migros aypam ismar kiler vesaire milleti soyup sıçana çeviriyor. Bolluk olmasa 83 milyon doymaz ama müthiş pahalılık var 1.5 TL domates pahalı denirdi şimdi 6 TL mevsimi olan da aynı. Bediüzaman, süleyman Hilmi tunahan Timurtaş Hoca, Mehmet Zahit kotku, Muhammed raşit vesaire Rabbim hepsinden razı olsun bunların bakiyelerini heder edenlere yazıklar olsun hatasız kul olmaz ayrı mesele, ümmetin milletin hukukuna tecavüz manasında. BÜROKRASİ VE SİYASİ DEĞİŞİME GİDİLMELİ VALİLER ADAM GİBİ SEÇİLMELİ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@