Maçkalılar'dan Volkan Konak'a destek!

Son günlerde gündemden düşmeyen Volkan Konak'a  Tüm Maçkalılar Derneği'nden destek geldi.

Trabzon 16.08.2017, 14:57
Maçkalılar'dan Volkan Konak'a destek!
Son dönemlerde Trabzon'un Maçka ilçesinde meydana gelen terör olaylarının ardından geçmişte söylediği bazı sözlerden dolayı Maçkalı sanatçı Volkan Konak sert şekilde eleştirilmeye başlanmıştı. Özellikle sosyal medyadan ünlü sanatçıya büyük tepki gösterilmesi sonrası Konak, resmi hesabından bir açıklama yayınlayarak eleştirilerin amacının farklı olduğunu dile getirmişti. Yaşanan bu gelişmeler sonrası terör olayları nedeniyle basın toplantısı düzenleyen  Tüm Maçkalılar Derneği'nden Konak'a destek geldi.

Dernek Başkanı Oykan Gülen, ilçelerinden yetişen sanatçı Volkan Konak’a son dönemde daha önceden yaptığı açıklamalardan dolayı tepki gösterilmesini doğru bulmadığını ifade etti.

Dernek Başkanı Oykan'ın açıklamalarının tamamı için tıklayın

Volkan Konak ise açıklamalarında şu sözlere yer vermişti;
 
Yorumlar (26)
Mehmet Ayvaz 3 yıl önce
İşte bu habere helal olsun derim ben! Volkan Konak Trabzonun en önemli değerlerindendir ancak Maçkamızın medarı iftaharlarındandır. Hiç kimse ne şehidimiz ne de Volkan'ımız üzerinden siyaset yapmasın!
ALPEREN 61 3 yıl önce
Volkan Konağın söyledikleri doğrumuydu birTRabzonlu olarak ? o zaman niye açıklama yapılmadı ?
türker 3 yıl önce
Volkan efendi ben sana sanatçı demiyorum çünkü senin anatçılığın sol aşırı franksiyonlarla türkülerini söylesen daha iyi olur, siyaseti bırak siyasetçiler yapsın. sana destek çıkmak değil merhaba bile yok.
Kadem. Gürdal 3 yıl önce
Her firsatda HDP kileri öven bir sanatçı bozuntusu bende Trabzonlu olarak ondan utanıyorum yazıklar olsun
hhh 3 yıl önce
her fırsatta öylemı yalan ıftırada uzerınıze yok nezaman övmüs söylermısın
Hakan Yıldırım 3 yıl önce
Sn başkanım ozaman sende onlardansın
Selçuk 3461 3 yıl önce
Volkan Konak pkk için 40 yıldır kanla beslenen terör örgütü dedi. Daha ne diyecek anlamadım.
Ali Gūltekin 3 yıl önce
Bazıları tasvip etmeyebilir bende onun sözlerini tasvip etmedim fakat demek istediği siyasi bir partinin vekilleri heryere gidebilmeli.Hdp liler pkklı olmasa bende gelsinler derdim bu bir bakış açısı kaldiki herkes çőzűm sūrecinde Mhp hariç destek veriyordu en yakın arkadaşım bile kan akmıyor çebinize para girmiyor diyordu yani biZler tayyipin deyimiyle kanla beslenen vampirleridik.Şimdi o sūreçte konušan tayyipe değilde Volkan konağa vuruyorsunuz adaletli olun akp vekili kemalettin göktaşta evimi ona verebilirim demişti ona niye veriştirmiyorsunuz?
Recep Ayar 3 yıl önce
İki tane tınkır tınkır yaparak sanatcı olunmuyor,önçe insan olacaksın. Sen neyi savunuyorsun,bu millet Türk kürt ayrımı yapmiyor her vatanını seven ülkesini savunan kürt bizim kardeşimiztir. Senin savunduğun kansızların işletiği suclar bellidir. Bunlar bir kere olsun pkk piclerini kınamışlarmıtır. Halen cıkmış kem küm yapıyorsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@