7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Maçka Eren'e ağlıyor: Trabzonspor sevdalısıydı

Maçka şehit Eren Bülbül'e ağlıyor.

Trabzon 12.08.2017, 11:31 13.08.2017, 11:53
Maçka Eren'e ağlıyor: Trabzonspor sevdalısıydı

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında dün bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün memleketinde hüzün var.
 

İlçe kırsalında evden erzak çalma olayı ve bunun terörist unsurlarca yapılmış olabileceği ihtimali üzerine bahsi geçen ev civarında sürdürülen inceleme sırasında güvenlik kuvvetlerine yardımcı olduğu sırada teröristler tarafından yapılan hain saldırı sonucu yaralanan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesinde hayatını kaybeden Bülbül'ün cenazesi bugün defnedilecek.

Anne Ayşe Bülbül ile yakınları, Bülbül’ün cenazesini teslim almak için KTÜ Farabi Hastanesinde bulunuyor.

Bülbül’ün cenazesi, Maçka Merkez Camisi'nde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Köprüyanı Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecek.

EREN, TRABZONSPOR SEVDALISIYDI
 
Bülbül’ün ikamet ettiği Maçka ilçesinde hüzün hakim. İlçedeki ev ve iş yerlerine Türk bayrakları asıldı.

Maçka Belediye binasına ise Eren’in fotoğrafının yer aldığı afiş asılırken, afişin üzerinde, "Eren Bülbül Maçka seni unutmayacak. Tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun." yazıldığı görüldü.

Maçka İmam Hatip Lisesi öğrencisi Bülbül, çevresinde Trabzonspor sevdasıyla tanınıyor. Eren'in, Trabzonspor Futbol Okulunda eğitim aldığı öğrenildi.

Bülbül'ün, Köprübaşı Mahallesi'nin bir dönem muhtarlığını yapan babası Hasan Bülbül'ün bir süre önce vefat ettiği belirtildi.

Eren'in yaklaşık iki ay önce sosyal medya hesabından "Biride çıkıp demiyor ki Eren iyiki varsın:(" paylaşımında bulunmuştu.

Maçka Eren'e ağlıyor: Trabzonspor sevdalısıydı


Maçka Eren'e ağlıyor: Trabzonspor sevdalısıydı

Maçka Eren'e ağlıyor: Trabzonspor sevdalısıydı

Maçka Eren'e ağlıyor: Trabzonspor sevdalısıydı


Yorumlar (8)
Emre ERKAN 5 yıl önce
Ereniyikivarsin
Kntrc 5 yıl önce
Mekanın cennet olsun eren kardeşim. Mertçe cesurca hareket edip en büyük mertebeye ulaştın. Gururluyuz ki Trabzon'umuz senin gibi evlada ve nicelerine sahip. Heykelin dikilir inşAllah Maçka girişine
Hakan 5 yıl önce
Eren,iyiki varsın.
memati 5 yıl önce
iyi ki varsın eren
Bal 5 yıl önce
Maçka seni unutmayacak.
Ali Papa 5 yıl önce
Öncelikle iki şehidimizedw Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.Yer gösrerme içinde olsa 15 yaşında bir çocuğun operasyona götürülmesi ve çelik yeleksiz ve kasksız götürülmesi büyük bir hata.Sorumlularında cezalandırılması gerekli.
ALPASLAN 5 yıl önce
MEKANIN CENNET OLSUN BU VATAN SENİNLE GURUR DUYUYOR İYİKİ VARSIN EREN PAŞAM
Tuğba 5 yıl önce
Mekanın cennet olsun güzel kardeşim Eren iyiki varsinn.Allah ailesine yardımcı olsun sabir versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@