7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Maçka'da şehit olan Başçavuş'la ilgili kahreden tesadüf...

Trabzon'un Maçka ilçesinde terör örgütü mensuplarınca pusuya düşürülerek şehit edilen Başçavuş Ferhat Gedik ile ilgili acı tesadüfü Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu açıkladı.

Trabzon 11.08.2017, 21:48 11.08.2017, 22:28
Maçka'da şehit olan Başçavuş'la ilgili kahreden tesadüf...

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında yaşanan terör olayında şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Serhat Gedik'in yarın doğum günü olduğu ve 42. yaşına gireceği öğrenildi. Acı tesadüfü ise duyuran attığı tweet ile AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu oldu. 


İlçenin Köprüyanı mahallesinde bugün saat 15.00 sıralarında yaşanan terör saldırısında Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Serhat Gedik ağır yaralanırken, kaldırıldığı KTÜ Farabi Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Şehit haberini alan AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu beraberindeki Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan ile birlikte Maçka Jandarma Komutanlığı’na taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Ayşe Sula Köseoğlu, “Maçka’daki şehidimiz Jandarma Başçavuşumuz yarın 41 yaşını dolduracaktı. 2 çocuk babası, mert, kahraman, yürekli bir askerimizdi” ifadelerini kullandı.

Trabzon Şehidi Başçavuş geçici görevle geldi
Maçka'da şehit olan Başçavuş'la ilgili çok acı tesadüf...
Maçka'da şehit olan Başçavuş'la ilgili çok acı tesadüf...

 

Yorumlar (3)
Kaptan61 5 yıl önce
Karı bozuntusu bu yiğit kardeşlerimizin gerçek katili açılım yapan hırsız,reis dediğin vatan haini rizeli recep.Hepinizin parmağı var bu akan kanda.
Ali 5 yıl önce
Anca twit atin.ne işe yararsinız başka bilmemki
Önemli 5 yıl önce
Agababalariniz zengin kodomanlarinizin işleri bozulur diye trabzon u terör bölgesi ilan edemiyorsunuz.... para para para... 3 5 capulcu geldi fiye terör bölgesi ilan edemeyiz dediğinizden beri 6 şehit 6 yaralı...işine bak Köseoğlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@