Lermi'ye bir tepki de Zorluoğlu'ndan

Kendince Trabzon basınını aşağılayarak eleştiri yaptığını zanneden şarkıcı Lermi'ye bir tepki de Zorluoğlu'ndan geldi.

Trabzon 13.09.2019, 17:35
Lermi'ye bir tepki de Zorluoğlu'ndan

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Apolas Lermi'nin Trabzon yerel medyası ile ilgili hadsiz ifadelerine yanıt verdi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin de kınadığı Lermi'nin açıklamalarına yanıt veren Zorluoğlu "Ülkemizde, birliğe, kardeşliğe ve barışa katkı yapan her türlü faaliyeti alkışlar, imkanlar ölçüsünde destekleriz. Ancak, Türkiye'nin en kadim güçlü ve renkli yerel medyasını aşağılamak bu amaca hizmet edemez." dedi.

APOLAS LERMİ NE DEMİŞTİ?

Apolas Lermi, son yaptığı projeye ilgi göstermeyince çirkin bir paylaşımda bulunmuştu. Lermi,  "Yerel medyanın en yoğun ve en boş olduğu yerlerden biri memleketim Trabzon.. Kafalarını futbol topunun içinden çıkarıp Kültür-Sanat’a bakacak seviyeleri olmadığı için yaptığımız son çalışma hakkında tek kelime etmediler.. Yobazlığın ve karanlığın kiralık kalemleri.." ifadelerini kullanmıştı. 

Lermi tepkilerin ardından yeni paylaşımlarda bulunarak geri adım attı ve sözkonusu paylaşımında herkesi kastetmediğini ifade etti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (25)
Trabzon: 5 ay önce
Sen kimsin trabzon icin ne yaptın ki , trabzonu eleştiriyorsu ; hadi ordan trabzon ve karadeniz yoresini kullanarak sarkılar yapiyor veya soyluyorsunuz Hanginiz Trabzonda halka parasiz bir konser verdiniz . Ama Trabzon size cok sey verdi . Ne oldu reklama mi ihtiyac duydunuz baska kapıya Trabzon size çok şey verdi.
Trabzon: 5 ay önce
Ukala
Oflular 5 ay önce
Fıkra gibi adamsin. Kıvırmak bir trabzonluya yakışmaz.
Lazikoo 5 ay önce
Trabzon ve trabzonspor sevgisi aynidir yerel medya tabiki takimimizi tesdekliyecek bu ask ayni.milletin sarkilarini soyleyerek tanindin. trabzon için hic bir sey yapmadin bos konusacagina bir yere bir fidan tik de memleketine bir faydan olsun
Soltrol 5 ay önce
Trabzon’da HDP il binası açılamıyor diye içini içiyen türkücü
yilmaz ustaoglu 5 ay önce
Eleman Bir de trabzonluyum demezmi ya utanmadan sanki dünya bunların etrafında dönüyor.
Cts61 5 ay önce
Bu kendini sarkici zanneden toplum icin ne yararli sey yaptiki yok sarki yapmisda basinda cikmamis vah vah,ulan bu kadar sacma konusma kendini ne zannediyorsun hadi baska kapiya senin aradigin trabzonda yok gidecek oldugun yeri sen iyi biliyorsun.
Osay61 5 ay önce
Müsveddelere verilecek cevabımız yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@