banner556

Koronavirüsle ilgili önemli uyarıyı paylaştı! 5 güde iyileşecek insanlar hastanelik oluyor

Hakan Usta koronavirüüsle ilgili Prof. Dr. Haluk Eraksoy’un uyarısını paylaştı.

Trabzon 12.12.2020, 22:59
Koronavirüsle ilgili önemli uyarıyı paylaştı! 5 güde iyileşecek insanlar hastanelik oluyor

Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta Prof. Dr. Haluk Eraksoy’un uyarısını paylaştı. 

Prof. Dr. Eraksoy uyarısında “5 günde ilaç alıp evde düzelecek, defteri kapatacak hastalar, saçma sapan söylentiler yüzünden hastanelik oluyorlar” uyarısında bulundu.

Hakan Usta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Prof.Dr. Haluk Eraksoy "Neden ilacını almadın? diye sorunca, 'tanıdıklar alma, zararlıymış diyor. Ölüme giden tablolara şahit oluyoruz. 5 günde ilaç alıp evde düzelecek, defteri kapatacak hastalar, saçma sapan söylentiler yüzünden hastanelik oluyorlar" uyarısında bulundu” ifadelerine yer verdi.

Haber61 - Haber Servisi - 

Koronavirüsle ilgili önemli uyarıyı paylaştı! 5 güde iyileşecek insanlar hastanelik oluyor

Yorumlar (6)
Şimşek 1 ay önce
O saçma sapan ilaçları almadanda 5 günde düzeliyor insanlar evinde, verilen ilaçların etkileri yan etkilerinden daha sönük kalıyor,sizin amacınız ne ? İnsanları öldürmekmi ? Kendi doktorumuz bile verilen ilacı kullanmayın diyor,sara hastasınada tansiyon hastasınada kalp hastasınada aynı ilacı bırakıp çekip gidiyor filiyasyon ekibi yan etkilerinden bi haber olarak,bahse konu ölümler acaba bu ilaçları kullanmaktanmı kullanmamaktanmı kaynaklanıyor?asıl soru bu
İsimsiz 1 ay önce
Verilen ilaçlar miktar olarak çok fazla gelebiliyor bazı kişilere ve kişilerin belirli olmayan farklı hastalıklarını tetikleyerek hayatını kaybetmesine sebep oluyor. En önemlisi ilaçların atılımı karaciğer ve böbreklerden olduğu için ileride karaciğer ve böbrek yetmezliği sorunu çıkabilir. Vefat edenlerin de kalp krizi ve organ yetmezliğinden olduğunu düşünüyorum. Otopsi yapılamıyor. Dünya sağlık örgütü Türk sağlık örgütünün çökme ihtimalini konuşuyor. Allah sonumuzu hayr etsin.
kemal 1 ay önce
madem bu kadar iyi biliyordun da neden doktor olmadın ...
hakan 1 ay önce
O zaman açıklanamayan kalp krizi, pıhtı atma nedeniyle ölümlerin sebebi havaların sıcak gitmesi mi? Kimse süzme saf değil. Size insanlar güvenmiyorlarsa oturun bunun nedenlerini arayın. İnsanlara bütün suçu atarak sorumluğunuzdan kurtulamazsınız
Cmu 1 ay önce
Beyinsiz yaratıklar bunlar bırakın olsunler
Gerçek 1 ay önce
5 günde ilaç içip düzeliyorlarsa,niye günlerce evde hapsediyorsunuz bunca insanı.Hastaneye yatanlar niye 5 günde iyileşmiyorlar.Yahu başından beri bu halk ne dediyseniz yaptı,ama sizin bu halkı suçlamanız bitmedi.Adamlar aşı ile uğraşırken siz TV lerde reklam peşinde koştunuz.Ben de size diyorum bu işin gerçek suçlusu siz ve bu ülkenin sağlık bakanıdır.Çinden aşı almak için yalvaran halk değil sizsiniz.Onu da yüzünüze gözünüze bulaştırmazsınız inşaAllah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@