Koray Aydın’a ilk şok Trabzon’dan

Ben MHP’den vazgeçmem!

Trabzon 21.08.2017, 14:00
Koray Aydın’a ilk şok Trabzon’dan
Haber61/Haber Servisi

Koray Aydın, Meral Akşener’in kurduğu  Yeni Parti’yle devam etme kararı alması MHP’yi ve siyasi kulisleri hareketlendirdi.İlk yorumlar ise Trabzon’dan geldi.

Trabzon eski Milletvekili olan Koray Aydın’ın memleketinde ona yakın isimlerden eski il başkanı Muammer Demeli, beklenmedik bir karar aldı ve herkesi şaşırttı.

Haber61’in “Koray Aydın ile siz de MHP’den istifa edip Yeni Parti’ye geçecek misiniz?” sorusuna, “Hayır MHP’den başka hiçbir partide siyaset yapmayacağım” diyerek cevap verdi.

“Ben MHP’de üyeliğim devam ediyor ve devam edecek. Herkesin düşüncesine saygı duyuyorum. MHP’de kalacağım. En baştada söylediğim gibi baba ocağım ana kucağım benim MHP’dir” diyen Demeli şunları söyledi;
“Başka bir partiyle ismimin anılmasını istemiyorum. Bizim merhum Başbuğumuza vermiş olduğumuz sözümüz vardır kendi adıma konuşuyorum  ben bu sözden dönmem! Ama MHP’de devam ederken muhalif görevimi de sürdüreceğim. MHP’nin 3 hilaline aşık olan biriyim. Başka bir bayrakla anılmak istemiyorum”

Haber61’in “Koray Aydın sizi davet etti mi?” sorusuna ise;

“Herkesin takdirine saygı duyuyorum. Düşüncesin fikrine saygı duyuyorum. Ama herkesin de bana saygı duymasını bekliyorum.

Bunlar özel durumlar. Ben Koray Aydın ile 45 yıldır aynı safta görev yapıyorum. Koray bey profesyonel bir siyasetçidir, aldığı kararlar onun için en doğru kararlardır. Tamamen kendi kararıdır aldığı karara saygı  duyuyorum.”

Haber61’in, “”Sizin bu aldığınız karardan haberi var mıydı?” sorusuna, “O zaten kararımı biliyordu” diyerek cevap verdi.

Koray Aydın yeni partinin teşkilatlarının oluşumunda etkin olacağı söyleniyor.
 
Yorumlar (6)
Mahmut KAYA 3 yıl önce
Sayın başkan MHP öldü.Biz ülkücüyüz ülkemizin daha fazla kan kaybına seyirci kalmayacağız.
türker 3 yıl önce
Küp yuvarlanır kapağını bulur hadi bakalım meral şenerciler bakalım bir daha ne zaman başbakan olacak onu beklerken atı alan üsküdarı geçer
Hakiki Laz 3 yıl önce
Demek ki Demeli Bey, zinhar Fetöcü değil! Giden hakkında ciddi şüphelerim var.
misafir 3 yıl önce
Aman vazgeçme.Koray bey de kendini bulunmaz hint kumaşı falan zannediyor.
Fatih 3 yıl önce
La demeli sanada kim soruyor kac yumurtadan gayana olur diye sen kimsin!!!
Zafer61 3 yıl önce
Bence gidenler gitmeli ki MHP gerçek ülkücülere kalsın.Çurukler kendilerini temizliyorlar.boylece vatansever AKPliler ile MHPliler daha iyi biçimde fikir birliği yapabilir.Buna bir de MUHSİN başkanın tayfası eklendiği zaman Türkiye'nin gücüne güç gelir.Ah bir de şu Saadetli kardeşlerimiz satiliklardan kurtulabilseler ....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@