7m

7m

hyundai

tamfinans

Köpeğini öldüren köpekleri silahla vurarak öldürdü

Trabzon'da köpeğini öldüren 3 çoban köpeğini silahla vurarak öldürdü.

Trabzon 21.01.2022, 11:06
Köpeğini öldüren köpekleri silahla vurarak öldürdü

Trabzon'un Of ilçesinde bir kişi köpeğini öldüren 3 çoban köpeğini vurarak telef etti.

Alınan bilgiye göre, ilçenin Cumapazarı mahallesinde A.A'ya ait çoban köpekleri arazide H.B isimli şahsın köpeğine saldırarak telef etti. Olayı öğrenen H.B. isimli şahıs köpeklerin bulunduğu yere gelerek 3 çoban köpeğini tabancayla vurarak telef etti. İhbar üzerine olay yerine gelen Jandarma ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu. İfadesi alınan H.B isimli şahıs savcılığa sevk edildi.


Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Öte yandan olayla ilgili bir kınama açıklaması yapan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, "İlçemizde yaşanan bu olay tüm vatandaşlarımız gibi bizi de derinden üzmüştür. Hayvanlara yapılan bu elim saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bu konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Bu olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz. Hayvanlar masum canlılardır. Dertlerini konuşarak anlatamazlar. Bunun için hayvanlara iyi davranmak her insanın görevidir. Tüm vatandaşlarımızı bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum" dedi.


Yorumlar (5)
Parabellum 61 4 ay önce
Bunu yapan kişinin silahına el koyulup kamuya geçirilmeli ve bidahada ömür boyu. Değil tabanca, havalı tüfek bile almamalı.... Üstüne birde dava ve okkalı bir para cezası. Hergün sabah güvercinlere kedilere köpeklere yem verecek..... Deyyus
Luger P08 4 ay önce
adamcağızında durumu kötü canı gibi sevdiği köpeğini boğmuşlar. Fakat yapılmaması gereken bir durum ama sinirine yenik düşmüş keşke çobanı vursaydı :))
Gman 4 ay önce
Abd de olsa 3 u icin obur boyu yer.cezasi cok agir
Seval 4 ay önce
Siz iki cana kıydınız çok yanlış
Şuayip mete 3 ay önce
Adamın av köpeğini dört tane köpek boğarken kurtarmaya gidiyo köpekler bu sefer adama Saldiriyo adamdami ölseydi! Canını kurtarmak için silahını ateşlendi...bilmeden görmeden konuşmak kolay...neyapsaydi ki köpeği gibi sahibidemi ölseydi!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@