Konyaspor'dan açıklama: İşte Trabzonspor maçı bilet fiyatları

Trabzonspor maçı için rakip takım bilet fiyatlarını 900 TL'ye çıkaran Konyaspor geri adım attı.

Trabzon 24.02.2017, 21:55 24.02.2017, 22:05
Konyaspor'dan açıklama: İşte Trabzonspor maçı bilet fiyatları

Spor Toto Süper Ligin 21. haftasında Konya'da oynanacak olan Konyaspor Trabzonspor maçı öncesinde yaşanan bilet fiyatları ile ilgili sıkıntı sonrasında Konyaspor'dan yeni bir açıklama geldi.

Konyaspor'un cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak olan karşılaşmada Trabzonspor taraftarları için ayrılan biletlerin fiyatları Konyaspor tarafından 900 TL'ye çıkarılmıştı. Bu duruma Trabzonspor tarafı büyük tepki gösterirken Konyaspor resmi sitesinden yaptığı açıklama ile geri adım attı.

İşte Konyaspor'dan yapılan o açıklama...


"Atiker Konyaspor Kulübü olarak, bir süredir atmış olduğumuz sporda centilmenlik adımlarının aksine, haksız ve orantısız cezalar almaktayız.
Buna karşı çarpıcı ve ses getiren bir tepki olarak, büyük taraftarımızdan tamamen yoksun bir şekilde oynayacağımız Trabzonspor karşılaşmasında misafir takım taraftarlarına daha önce örneğini yapmadığımız bir şekilde yüksek fiyatlı bilet uygulamasında bulunduk.
 
Muhataplarının aksine, Atiker Konyaspor camiasının ve Konya halkının içindeki vicdan ve adalet duygusu hiçbir zaman ölmeyecektir.

Trabzonspor'un değerli başkanı Sayın Muharrem Usta'nın yapmış olduğu yapıcı açıklamalar, Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Göksel Gümüşdağ ve TFF Başkanvekili Sayın İbrahim Usta'nın ısrarlı ricaları tarafımızca dikkate alınmıştır. Şehrimizin yöneticilerinin, Spor Genel Müdürümüzün ve Büyük Konyaspor taraftarının da görüşünü alarak ama her şeyden önce dost olarak gördüğümüz ve yarın ki maçta centilmence yalnızca kendi takımını destekleceğini umduğumuz Trabzonspor taraftarının mağdur olmaması amacıyla 900 TL olan bilet fiyatını 120 TL'ye düşürmüş bulunmaktayız.

Umarız ki, adalet dağıtmakla görevli kişi ve kurumlar bizleri bir daha bu tür önlemler almak durumunda bırakmazlar.

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Hakan 4 yıl önce
Ya kafayi mi yediniz 120 tl ye bilet mi olur bizi resmen salak yerine koyuyorsunuz
kemerkayalı 4 yıl önce
adalet dağıtan tüpçüyü siz seçmedinizmi ne bekliyorsunuz.
900 den farki yok bizim icin 4 yıl önce
Gelmemize gerek yok ts alir nasilsa
peh amk 4 yıl önce
konyaspor kimin maşası 120 tl bilet geliş gidiş yemek içmek otel pansiyon bu fiyat 400 tl yı bulur
Misafir 4 yıl önce
Gitmeyin Yaw yazık o paraya çok pahalı benim butceme göre yol parası falan yemek en az 500 TL gider
Gürhan 4 yıl önce
Bu muameleyi her takım özellikle şikeci başakşehir her zaman yapmıştır. Normal maçlarda 10 tl olan bilet 60 -100 tl satmıştır. Ama Hz. Mevlana diyarından beklemezdim. Ben olsam 1 tl osada gitmem

Gelişmelerden Haberdar Olun

@