Kılıçdaroğlu Trabzon'a geliyor

CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Trabzon'a geliyor.

Kılıçdaroğlu Trabzon'a geliyor

CHP Genel Başkanı, düşük oy aldığı 24 ilden oy alma planıyla hareket geçti. Kılıçdaroğlu, daha önce bu 24 ile 106 milletvekili yollayarak rapor hazırlattı.

Hazırlanan raporları yeterli bulmadı, kanaat önderleriyle buluşmaları için tekrar yolladı. Kemal Kılıçdaroğlu, söz konusu illeri kendi gezmeye başladı. Kılıçdaroğlu, bu kapsamda ilk olarak geçtiğimiz cuma günü Aksaray'da muhtarlarla buluştu.

GİDECEĞİ İLLER

CHP Lideri bir yıllık Türkiye turunda şu illeri ziyaret edecek: Aksaray, Adıyaman, Bayburt, Çankırı, Çorum, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Nevşehir, Osmaniye, Rize, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak, Yozgat. Kılıçdaroğlu’nun program tarihleri henüz kesinleşmedi ancak geliş tarihi il kongresine denk gelebilir.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
iskofyalı
iskofyalı - 1 ay Önce

adamsın adam

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 1 ay Önce

Parmak sallayanlara küfür edenlere ananı da alda git diyenlere tepki koymayan azınlığın yorumlarını çok da kaliye almıyorum. Kılıçdaroğlu dürüst adam gibi adam eksikleri olabilir.

doğan yıldız
doğan yıldız - 1 ay Önce

kemal bey boşuna uğraşmayın trabzon lu hemşerilerim durumlarından çok memnun.

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL @doğan yıldız - 1 ay Önce

Nereden biliyorsun? Genelleme yapma...Sen bak işine. Trabzon insanı yanlışı doğruyu bilecek zekaya sahiptir.

Pusat.k
Pusat.k - 1 ay Önce

Kilictaroglu sen yalnis yere geliyon bence sen ilk õnce git hdp nin õnūnde cocuklari daga kaldiran insanlarin yanina git.tabi ortagin hdp ve pkk dan izin alabilirsen.

Erol
Erol - 1 ay Önce

Gelme defol

idris
idris - 1 ay Önce

fitne ve fesat tohumlarını ekmeye geliyor vay vay vay vay Allah milleti bu chp den muhafaza eylesin sonunda giyecek don yiyecek ekmek bulamayacak getirmesin

Deli
Deli - 1 ay Önce

Öffffff......?

Trabzon
Trabzon - 1 ay Önce

Sadece benzin israfı yapacak o kadar!!! 4 üniversite okuyorum İstanbul Üniversitesi çöpçü dahi olamıyorum. Hani adalet


SIRADAKİ HABER

banner513