Kent Müzesi’nde bir skandal daha...

Trabzon Şehir Müzesinde bazı hatalar göze çarpmaya devam ediyor.

Trabzon 02.03.2017, 14:32 02.03.2017, 16:22
Kent Müzesi’nde bir skandal daha...

Haber61/Haber Servisi - Trabzon’da geçtiğimiz günlerde açılan Kent Müzesi’nde inanılmaz hatalar yaşanmaya devam ediyor.


Skandallara son olarak Edebiyatçılar bölümünde yazan isimler katıldı. Edebiyatçılar kısmında bugüne kadar hiçbir eser kazandırmamış, edebiyat dünyasında hiçbir başarıya imza atamış isimlerin de yer alması tartışma başlattı.

DÜZELTİLECEĞİNE İNANIYORUM

Orada ismi yer alan gazeteci Barış Yurduseven de twitter hesabından bu konuyu tiye aldı ve, “tövbe tövbe estağfurullah ne münasebet efendim; ne haddimize!!!” diyerek paylaşım yaptı. Yurduseven Haber61’e konuyla ilgili şunları söyledi; “Şaşkınlık yaşadım. Kendi kendimle bile dalga geçip espri yaptım. Edebiyatı çok seviyorum hayatımda en önemli şey edebiyattır. Mesleğimden daha çok seviyorum. Ama sevmek başka birşey bilmek başka birşey. Düzeltileceğine inanıyorum.”


Trabzon edebiyat dünyasından bazı isimler de, “Bunlar mı edebiyatçı?“ diyerek yazılan bir kaç isme isyan ettiler.

Kent Müzesi’nde bir skandal daha...Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
x kişisi 4 yıl önce
bunlar yerel edebiyatçı sanırım. ?
oktay rıfat, sebahattin eyüpoğlu, nihat genç, nazan bekiroğlu, sunay akın, yaşar miraç .. bunlar ne acaba? coğrafyacımı?
mmnckrgl 4 yıl önce
listedekileri idefixde arattım, çoğunun hiç kitabı yok.. tek tük birkaçının bir iki kitabı var, onlar da 300-500 SATAMAMIŞ.. ama sadece ilk baskıları 100.000 satan NAZAN BEKİROĞLU'nun adı yok.. zaten hangi aklın yaptığı belli olan bir yere hele de bu listedeki adamların yanına Nazan Hocanın adını yazsanız, hocamı küçültmüş olurdunuz..
murat 4 yıl önce
ismi müze sadece...
Bedri Rahmi Eyüboğlu 4 yıl önce
Bedri rahmi Eyüboğlu ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@