banner491

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitingi öncesinde tatsız olay

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitingine saatler kala CHP'nin dev afişi yırtıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitingi öncesinde tatsız olay
banner492
banner432

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitinginin hazırlıkları sürerken CHP'nin Meydan Parkı'na astığı dev afişine saldırı düzenlendi.


Edinilen bilgiye göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün 13.30'da Meydan Parkı'nda düzenleyeceği mitingin hazırlıkları için CHP teşklilatları gece geç saatlere kadar çalıştı. Sabahın erken saatlerinde miting alanını kontrol eden CHP'liler karşılaştıkları manzara karşısında şok oldu. Kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce CHP'nin Meydan Parkı'na astığı afişin bağlı bulunduğu yerden kopartılarak yırtıldığı görüldü. CHP'nin Trabzon'un birçok yerinde afişlerine yapılan tahribatların yanında Kemal Kılıçdaroğlu'nun halk buluşması öncesinde böyle bir olayın yaşanması CHP'lilerin moralini bozdu. Tahrip edilen afiş yerinden kaldırıldı.  
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 11:53

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat
sedat - 3 yıl Önce

rejim degisikliginden sonra gelecek olan DEMOKRASinin resmidir bu barbarlik

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Ne yaparsanız yapın ister topunuzla gelin ister tüfeğinizle sonuç değişmeyecek.16 Nisan da Hayır kazanacak.Zaten bunu bildikleri için magandalık yapıyor afiş ve pankartlara saldıran cahil güruh.

halim
halim - 3 yıl Önce

SADECE AFISLER INDIRILMIYOR , HAYIRCILAR DOVULUOY SOVULUYOR . ASLINDA BU REFERANDUM BIRLIKTE YASAYACAKMIYIZ YOKSA TEK ADAMIN ISTEDIGI GIBIMI YASAYACAGIZ .BUNU OYLAYACAGIZ .YARIN MAHKEMELER TEK ADAMIN OLURSA NE YAPTIM DEMEYIN .

Bilal
Bilal - 3 yıl Önce

Kendileri yırtıp kendilerine mağdur edebiyatı yaptırıyorlar. Halkı kutuplaştırıyorsunuz chpliler yapmayın. Bir akpartili olarak afişinizi ben yerine asarım yeterki kutuplaşma olmasın hepimiz kardeşiz

Uğur
Uğur - 3 yıl Önce

Her yerde kamera var. Rahatlıkla bulunur. Ülkeye demokrasi palavrası atan akp daha evet çıkmadan ülkede ne engeller yapıyor. Birde evet çıkar ise yapacakları Suriye Baas rejiminden farklı olmayacak. Zaten içerik bakımından hemen hemen aynı bu anayasa maddeleri

erman
erman - 3 yıl Önce

beyni olmayan vatansızların takımı hayırcılar.

misafir
misafir @erman - 3 yıl Önce

sen ne güzel beyni olan bir çomarsın ya..

ali
ali - 3 yıl Önce

sen kaçak iş yaparsan indirirler heryerin hile chp

H m
H m - 3 yıl Önce

Bu bir inanc meselesi inancı kıt olan kendini serbest hisseder


banner441

banner472