banner526

banner533

banner535

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitingi öncesinde tatsız olay

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitingine saatler kala CHP'nin dev afişi yırtıldı.

Trabzon 08.04.2017, 10:37 08.04.2017, 11:53
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitingi öncesinde tatsız olay

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzon mitinginin hazırlıkları sürerken CHP'nin Meydan Parkı'na astığı dev afişine saldırı düzenlendi.


Edinilen bilgiye göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün 13.30'da Meydan Parkı'nda düzenleyeceği mitingin hazırlıkları için CHP teşklilatları gece geç saatlere kadar çalıştı. Sabahın erken saatlerinde miting alanını kontrol eden CHP'liler karşılaştıkları manzara karşısında şok oldu. Kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce CHP'nin Meydan Parkı'na astığı afişin bağlı bulunduğu yerden kopartılarak yırtıldığı görüldü. CHP'nin Trabzon'un birçok yerinde afişlerine yapılan tahribatların yanında Kemal Kılıçdaroğlu'nun halk buluşması öncesinde böyle bir olayın yaşanması CHP'lilerin moralini bozdu. Tahrip edilen afiş yerinden kaldırıldı.  

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
sedat 3 yıl önce
rejim degisikliginden sonra gelecek olan DEMOKRASinin resmidir bu barbarlik
Mehmet 3 yıl önce
Ne yaparsanız yapın ister topunuzla gelin ister tüfeğinizle sonuç değişmeyecek.16 Nisan da Hayır kazanacak.Zaten bunu bildikleri için magandalık yapıyor afiş ve pankartlara saldıran cahil güruh.
halim 3 yıl önce
SADECE AFISLER INDIRILMIYOR , HAYIRCILAR DOVULUOY SOVULUYOR . ASLINDA BU REFERANDUM BIRLIKTE YASAYACAKMIYIZ YOKSA TEK ADAMIN ISTEDIGI GIBIMI YASAYACAGIZ .BUNU OYLAYACAGIZ .YARIN MAHKEMELER TEK ADAMIN OLURSA NE YAPTIM DEMEYIN .
Bilal 3 yıl önce
Kendileri yırtıp kendilerine mağdur edebiyatı yaptırıyorlar. Halkı kutuplaştırıyorsunuz chpliler yapmayın. Bir akpartili olarak afişinizi ben yerine asarım yeterki kutuplaşma olmasın hepimiz kardeşiz
Uğur 3 yıl önce
Her yerde kamera var. Rahatlıkla bulunur. Ülkeye demokrasi palavrası atan akp daha evet çıkmadan ülkede ne engeller yapıyor. Birde evet çıkar ise yapacakları Suriye Baas rejiminden farklı olmayacak. Zaten içerik bakımından hemen hemen aynı bu anayasa maddeleri
erman 3 yıl önce
beyni olmayan vatansızların takımı hayırcılar.
misafir 3 yıl önce
sen ne güzel beyni olan bir çomarsın ya..
ali 3 yıl önce
sen kaçak iş yaparsan indirirler heryerin hile chp
H m 3 yıl önce
Bu bir inanc meselesi inancı kıt olan kendini serbest hisseder
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@