7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Kavga eden kızlara KTÜ'den soruşturma

Karadeniz Teknik Üniversitesi, tartıştıkları kadınları darbeden ve sosyal medyada yayınlayan üniversite öğrencileri hakkında soruşturma başlattı.

Trabzon 16.02.2017, 16:30 16.02.2017, 16:54
Kavga eden kızlara KTÜ'den soruşturma

Trabzon'da, sosyal medya üzerinden tartıştıktan sonra evlerine çağırdıkları 2 kadını darbettikleri iddia edilen üniversite öğrencileri hakkında soruşturma başlatıldı.


Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) yetkililerinden alınan bilgiye göre, yapılan araştırma sonucu olaya H.H, M.Y. N.Ç. ile bir öğrencinin daha karıştığı belirlendi. Bunun üzerine rektörlük 4 öğrenci hakkında soruşturma başlattı.

Öğrenciliğe yakışmayan ve üniversitenin kurumsal kimliğine zarar veren davranışlar gerekçesiyle disiplin yönetmeliğinin uygulanacağı, soruşturmanın ardından öğrencilere ceza verilip verilmeyeceğinin belirleneceği öğrenildi.

Trabzon'da önceki gün sosyal medya üzerinden tartıştıkları K.T. ve E.T'yi evlerine çağırıp darbeden üniversite öğrencileri, görüntüleri sosyal medya üzerinden yayımlamıştı.

 

Yorumlar (10)
Biri.anlatsın 5 yıl önce
Dışarda olan olaylar Üniversiteyi nasıl baglar mahkeme mi var universite
murat başkan 5 yıl önce
biri anlatıyor iyi dinle ; dışardan trabzon halkını laz bilen saksı kafalı topluluklar KTÜ öğrencilerinin memleketlerine bakmaz Trabzon diye bakar... Bilmem anlattım umarım ...
Mehmet 5 yıl önce
Yeni nesil için çok üzgünüm.Eskiden bu kadar olanaklar yoktu.Teknoloji gelişmemişti.Ama nezaket vardı.Büyüklere saygı küçüklere sevgi vardı.Hoşgörü vardı.Oysa şimdi tam bir lümpen sınıf oluştu.Cehalet,ahlaksızlık,küstahlık itibar görür oldu.Yazık valla çok yazık.
Ali Yılmaz 5 yıl önce
Allah yeni nesle hidayet nasip etsin.
osman can 5 yıl önce
ktu once kendini sorustursun, 65 yillik universite yol gecen hanina donmus, ktu disinda kavga eden ogrencilerden ktu ye ne? napmislar ogrenimle alakali bir suc mu islemisler? siniftaki ogrencileri basip mi dovmusler, disaridaki kavga adli kurumlari ilgilendirir cezasi neyse onlar verir, bir suctan iki kere hukum giyilmez.
Kahveci 5 yıl önce
Serserilik kızlara da sirayet etmiş ki memleketin durumu iyi değil.
kaan 5 yıl önce
dısarda olusmus bır olaydan unıversıteye ne anlamıs degılım . senın sınırların ıcınde olmayan kısılere nasıl sorusturma baslatırsın .
Arif 5 yıl önce
Geç bile kalınmış. Kampüsümüzde etrafa saldıran vahşi terörist istemiyoruz. üçü de okuldan atılsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@