Kaşüstü Kavşağı trafiğe kapandı!

Başkan Sağıroğlu'nun trafiğe kapatılacağını Haber61'e açıkladığı Kaşüstü Kavşağı bugün itibari ile kapatıldı.

Trabzon 24.02.2017, 18:53 24.02.2017, 23:16
Kaşüstü Kavşağı trafiğe kapandı!

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da trafik yoğunluğunun yaşandığı önemli noktalardan biri olan ve dal-çık olarak yapılması planlanan Kaşüstü kavşağı çalışmaların başlaması ile trafiğe kapatıldı. 

Trabzon'un Yomra ilçesinde son yıllarda önemli bir gelişme yaşayan Kaşüstü mahallesinde bulunan ve tartışmalar sonrasında dal-çık olarak projelendirilerek yeniden yapılacak olan Kaşüstü kavşağında çalışmalar başladı. Haziran ayına kadar sürmesi planlanan çalışmaların başlaması ile kavşak trafiğe kapatıldı.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu konu ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde konuk olduğu Haber61 TV'ye yaptığı açıklamada "Kaşüstü Kavşağı bu hafta sonu trafiğe kapanacak. Çalışmaya başlayacağız 6. Ayda çalışma tamamlanacak. Fore kazık makinesi Türkiye’de iki tane var. Bunlardan biri de buradadır. Hafta başından itibaren çalışma hızlı bir şekilde devam edecek. Vatandaşlardan isteğim. Sıkıntı çekeceğiz ama bu bizim için. Sabır sınırlarımızı biraz zorlamamız lazım." ifadelerini kullanmıştı.

Kaşüstü Kavşağı trafiğe kapandı!
Kaşüstü Kavşağı trafiğe kapandı!
Kaşüstü Kavşağı trafiğe kapandı!

HABERİMİZİ GÖRMEK İÇİN RESİME TIKLAYIN

Kaşüstü Kavşağı trafiğe kapandı!


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Mcebi 4 yıl önce
"Türkler önce yapar sonra düşünür" boşuna dememiş el oğlu,burada trafik sorunu olacağını o kadar binayı yapmadan once anlayamadinizmi...Batıda önce altyapı sonra üst yapı yapılır bizde tam tersi...Yönetici çıkıp halktan özür diler sistem aynen devam eder sorumluluk alıp kendine ceza veren olmaz hep başkaları suçludur....!!!!
Ersan Kara 4 yıl önce
İnşaallah yonca stili yaparlar. Battı-çıktı bir yönü rahatlatırken, dik yönü tıkıyor. Kalabalık trafikte battı-çıktı kullanışlı değil. Batıdaki büyük şehirler de sorun yaşıyorlar...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@