banner539

banner526

banner533

banner513

Karadeniz bölgesinin en başarılı Büyükşehir ilçe belediye başkanları ikincisi Genç oldu

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç en başarılı ilçe belediye başkanlarında zirvede yer aldı.

Trabzon 17.08.2020, 18:33
Karadeniz bölgesinin en başarılı Büyükşehir ilçe belediye başkanları ikincisi Genç oldu

ORC tarafından yapılan araştırmada Karadeniz Bölgesi’ndeki En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanmları sıralaması belirlendi. Sıralamada Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ikinci sıraya yerleşti. 01-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 30 büyükşehirde gerçekleştirilen araştırmada Ahmet Metin Genç yüzde 58.5 ile ikinci sırada yer aldı. İlk sırada Ordu Fatsa Belediye Başkanı yüzde 59,4 ile bulunurken, üçüncü sırada yüzde 58,1 ile Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis olurken, dördüncü yüzde 57,6 ile Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve beşinci yüzde 56,9 ile Ordu Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören oldu.

Yorumlar (13)
Adem 2 ay önce
Kim araştırmış merak ettim. Biz mi yanlış görüyoruz şehri
Aks 2 ay önce
Kendileri çalıyor kendileri oynuyor
Ali 2 ay önce
Akp binasında yapıldı sanirsam bu anket
Farozlu 2 ay önce
Bence en başarısızlarda üst sırlarda yer alır
Besirli 2 ay önce
Beşirli yeni yoldan yola akan 907 nolu sokağa özgü dere 3 senedir ilgililerin görmediği çöp pislikler meydandaki çöp tenekesi yerin altına alınır ataparktaki alınır ama besirliye gelince hizmet nerede ? Yolları yıkayan belediye arabaları nostajik oldu kaç sene oldu diğer mahalleler ne durumda hayırlı olsun çoook başarılı
Fatih sağlam 2 ay önce
En çok düğüne giden,asker uğurlayan,ve en çok konuşan,
ayhan şahin 2 ay önce
şaka gibisiniz,neyi kriter olarak almışsınız?iş yapmamayı vizyonsuzluğu baz olarak almışsanız birinciyiz trabzonun heryerinde.trabzon resmen 15 yıldır stop etmiş suriyede bir şehir görünümü yazık şehri bitirdiniz bu şehir ve bu halk bunu haketmiyor.yıllardır tam desdek karşılığı koskoca bir sıfır.birde utanmadan halkın aklıyla alay ediyorsunuz,trabzonlu gereken cevabı gereken zaman verecektir.
ali veli 2 ay önce
eğer bu da başarılysa!!!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@