İYİ Partili isimden Haber61 muhabirine hadsiz çıkış!

Trabzon’da bir kesim tarafından ısrarla şişirilen isimlerden Şükrü Kuleyin hadsiz bir çıkışa imza attı. İYİ Partili Şükrü Kuleyin, tüm gün Akşener’i takip edip tarafsızca haberini yapan Haber61 muhabirini provakatörlükle suçladı.

Trabzon 24.06.2021, 15:01 25.06.2021, 13:46

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Trabzon’a geldi. Tüm basın mensupları gibi Akşener’i takip edenler arasında Haber61 muhabiri de yer aldı.

Trabzon ve ilçe ziyaretlerini adım adım takip eden Haber61 muhabiri Akçaabat ziyaretinde de diğer kameramanlara birlikte Akşener’in ziyaretlerini görüntülemek istedi.

Her zaman açıklamalar sırasında herhangi bir muhabirin topluca tüm basın mensuplarının mikrofonlarını tuttuğu gibi Haber61’in mikrofonu da diğer kurumların mikrofonları gibi tek muhabirin elinde toplandı.


Ancak tam da bu sırada İYİ Partili Şükrü Kuleyin bütün art niyetini ve nefretini ortaya dökerek hadsiz bir çıkışa imza attı. Mikrofonları tutan muhabirin A Haber muhabiri olması üzerinden yola çıkan Kuleyin haddini aşarak Haber61 kameramanını provakatörlükle suçladı.

Gün boyu Akşener’in tüm açıklamalarını ve ziyaretlerini tarafsızca haberleştiren Haber61 Kameramanı Emrah Paça’ya sansür uygulamaya çalışan Kuleyin şov yaparak “Saygısız, hadsiz alın şunu” şeklinde çıkış yaptı.

Bu hadsiz çıkış yıllardır Trabzon'da bellli kesimlerce sürekli şişirilen Kuleyin'in Haber61'de haber olamaması nedeniyle içerisinde büyüttüğü bir nefret olarak algılandı.  Sansürcülüğü yöneticilik olarak gören Kuleyin'in İYİ Parti'ye nasıl zarar verdiği gözler önüne serildi. Kuleyin, Akşener'in Trabzon'da gün boyu oldukça sakin geçen ziyaretlerine de gölge düşürdü.

Kuleyin gibi art niyetli veya bilmeyenler için muhabirler görüntü açısında toplanmamak ve konuşanın rahatlığı amacıyla mikrofonları aşağıdaki örneklerdeki gibi 1 veya 2 muhabirde toplamaktadır;Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Gelişmelerden Haberdar Olun

@