İYİ Parti Trabzon'dan saldırıya tepki

İYİ Parti standına yönelik bıçaklı saldırı olayına Trabzon teşkilatından tepki geldi.

Trabzon 07.05.2018, 16:17 07.05.2018, 16:21
İYİ Parti Trabzon'dan saldırıya tepki

İstanbul Bağcılar'da imza standı açan İYİ Partililere bıçaklı saldırı yapılmış, 4 kişi yaralanmıştı. Yaşanan olaya Trabzon teşkilatı açıklama yaparak nefretle kınadı.

İYİ Parti Trabzon İl başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada şunlar belirtildi: 

"Bilindiği gibi Bağcılar İlçe Başkanlığımızın imza standına kötüler tarafından bıçaklı saldırıda bulunuldu. İl başkanlığı olarak bu kalleş saldırıyı nefretle kınıyor, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

  Anlaşılıyor ki; seçimde kaybedeceklerini anlayanlar milletin çocuklarını karşımıza sürmüşlerdir.  İyi Partinin oyları artıkça sinirler gerilmekte, panik artmakta ve her türlü gayri ahlaki yola başvurulduğu görülmektedir.

Milletimiz her şeyin farkındadır. Milletin dediği, milletin istediği olacaktır. Millet iradesini milleti korkutarak engellemeye çalışıyorlar. Bilinsin ki Türk milleti korkutulmayı ve baskı altına alınmayı hiç sevmez. 24 Haziran günü yüce Türk milleti gereken cevabı verecektir.

Partimiz Millet ittifakını kurdu, milletimizle yürüyor.  Kötüler demokratik bir yarışı gençlerimiz arasında tehlikeli bir sürtüşme alanına taşıyorlar. Üstelik bunu başka anaların çocuklarını kullanarak yapmaya çalışıyorlar. Bu yol ve yöntem yanlıştır ve tehlikelidir.

 Hiçbir saldırı ve tehdit bizi çıktığımız iyilik yolundan döndüremeyecektir. Türkiye'nin her alanda iyi olmasını, iyi yönetilmesini istiyoruz. Vatan coğrafyasında birlik ve beraberlik istiyoruz. Seksen milyonu kardeş görüyoruz. 

 İyi Partiyle uğraşmak yerine ülkeyi nasıl bu karanlıktan, bu çöküşten kurtaracaklar onun  çapası içerisinde olsunlar.  Ekonomik, sosyal çöküşü nasıl düzeltecekler ona kafa yorsunlar.   Türkiye'yi bitirenler ve kendilerinin de artık bittiğini anlayanlar panik atak geçiriyorlar. Gitmekten, kaybetmekten korkuyor. İyi Parti ile bütün hesapları altüst oldu. Artık kaçınılmaz sonu görüyorlar. Açtıkları kuyuya kendilerinin düşeceğini hissediyorlar. Bunun için kapa kuvvete başvuruyorlar. Korkunun ecele faydası yoktur. Kaderinize  engel olamayacaksınız. Kimseyi korkutamayacaksınız. Artık vakit tamamdır. Gitme zamanınız gelmiştir. Her şey onu emrediyor. Mazlum milletimiz Meral Akşener'i tarafsız Cumhurbaşkanı, Partimizi 'de iktidar görmek istiyor. Bu gün  memleket kendi cesur çocuklarına muhtaç. Zaman milletimiz için çalışıyor. Her geçen gün milletimiz kurtuluşa bir adım daha yaklaşıyor.

 Bu süreçte tek üzüntümüz  saf tertemiz Anadolu evlatlarını, ülkücü milliyetçi gençlerimizi tahrik ederek üzerimize salmalarıdır. Onlar bizim canlarımızdır, kardeşlerimizdir, evlatlarımızdır. Onların kılına zarar gelmesini istemeyiz.   Gençlerimizin, canlarımızın  bu pis oyunu görüp, bu kötü niyetli insanların oyununa gelmemeleri, kendilerini kullandırmamalarını öneririz."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@