banner539

banner526

banner533

banner513

İşte Trabzon'un koronavirüs raporu! Vaka sayısında artış!

Trabzon'da günün koronavirüs raporu belli oldu.

Trabzon 15.04.2020, 22:18 17.04.2020, 10:54
İşte Trabzon'un koronavirüs raporu! Vaka sayısında artış!

Haber61 - Haber Servisi

Sağlık Bakanlığının internet sitesinde yer alan ve Sağlık Bakanlığı Fahrettin Koca'nın Twitter'dan paylaştığı, "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerine göre, bugün 34 bin 90 test yapıldı. Bu kapsamda 4 bin 281 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu.

Son 24 saatte 115 hasta vefat etti, 875 hasta iyileşti.

Trabzon’da son durum

Trabzon özelinde ise bugün 259 test yapıldı. 20 sonuç pozitif çıkarken, iyileşen 8 kişi de taburcu oldu. Böylelikle Trabzon’da taburcu olanların toplamı 100’e ulaştı. Ayrıca yoğun bakımda yatan 20 hastanın 7’si durumu düzelince servise alındı.

Yorumlar (10)
Zeyno 7 ay önce
Yaşadığım ilçe de çoğu insan dışarı çıkıyor. Tabi ki hasta sayısı artacak. Birçok insan sosyal mesafeye dikkat etmiyor. Hafta da bir dışarı çıkıyorum onda bile hiç oyalanmadan eve dönmeye çalışıyorum. Duyarlı insan sayımız az diye düşünüyorum.
Tsli 7 ay önce
MaasAllah kas üstü hastanesi personeline. Çok iyi iş çıkarıyorlar. Kim bilir haydar baş baştan kas üstüne gitse belki vefat etmezdi. Ne varsa devlette var.
?? 7 ay önce
E nerden bulasiyor bu kadar
Meltem 7 ay önce
Benim anlamadığım verilen bu sayılar doğruysa nasıl oluyor da Trabzon en çok vakanın görüldüğü 5. şehir olarak sayılıyor. Bu işte bir terslik var
Tonyalı 7 ay önce
Trabzon şu an ilk 10 da bile değil
alper 7 ay önce
trabzon 5. sırada değil. bunu yazan bir tarafından uyduran kişiler. bakan 5 şehirin harita görüntüsünü paylaştı diye mal gibi 5. trabzon yazdı o salaklar
Ayhan Kayhan 7 ay önce
Evde kalalım bu illetin üstesinden geleceğiz
ibraam 7 ay önce
DAHA ÇOOK PATLARIZ BU KAFALARLA. Erdeoğan ın bir sözü kanun yerine koyulup maske satışı yasaklanıyorsa vay halimize. devlet maske satışını yasaklamaz, fahiş fiyattan satışını sağlar. yada önce herkese bedava dağıtırsın ve dersinki satışa gerek yok herkeste maske var. Maskesiz dolaşımı sağlayan bu kafa devlet yönetiyor.
Şevket Şevket 7 ay önce
Kafana Erdoğan kadar taş düşsün.
Ismail 7 ay önce
Yarin secim olsa yine oyunu O'na verirsin!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@