banner556

İmperial Hastanesi’nden iddialara cevap - "Dedikodudan ibaret"

İmperial Hastanesi’nin satılacağı iddiaları yalanlandı. 

Trabzon 09.08.2019, 16:09 16.08.2019, 16:25
İmperial Hastanesi’nden iddialara cevap - "Dedikodudan ibaret"

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da faaliyet gösteren İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Çelebi, hastanenin satılacağı iddialarına cevap verdi.

Çelebi, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda İmperial Hastanesinin satılacağı ile ilgili çıkan haberlere ilişkin asılsız ve dayanağı olmayan, dedikodudan ibaret haberlere itibar edilmemesini istedi.

Mehmet çelebi şu ifadelere yer verdi;

“İmperial Hastanesi 2007 yılında çıktığı sağlık hizmeti yolculuğuna aynı şevk ve heyecanla devam etmektedir. Siz halkımızdan aldığımız güç ve destek ile sizlere bölgemize en iyi hizmeti sumanın gayreti ve gururuyla yolumuza devam etmekteyiz. Bu vesileyle asılsız ve dayanağı olmayan, dedikodudan ibaret haberlere itibar edilmemesini siz halkımızın ve Trabzon kamuoyunun bilgisine sunar bu vesileyle tüm hemşerilerimizin ve halkımızın Kurban Bayramını kutlarım.” 

İmperial Hastanesi’nden iddialara cevap - Dedikodudan ibaret
 

Yorumlar (3)
metin can 1 yıl önce
trabzon hurması imperial hastanesini devlet kurumu sanıyorsun galiba:)) özel hastane orası. yani gelecek kuşaklara eğer imperial hastanesinin ortaklarından değilsen bir şey kalmayacak zaten :)
trabzon hurması 1 yıl önce
devlet malı mı kaldı.arazi mi kaldı hepsi saatıldı.şimdi artık özel sektörü satacaklar..sonra da tikkat et kendune uşağum
Trabzon hurması 1 yıl önce
Satılmadık bi hastanemiz kalmıştı.onu da satın kurtulun..gelecek kuşaklara bişey bırakmadınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@