İlk Sağlık Müdürü açıkladı! "Trabzon'da son iki gündeki vakalar nedeniyle...

Trabzon İl Sağlık Müdürü Usta’dan önemli koronavirüs açıklaması.

Trabzon 20.06.2020, 13:40 22.06.2020, 12:49
İlk Sağlık Müdürü açıkladı! "Trabzon'da son iki gündeki vakalar nedeniyle...

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta, son iki günde çıkan birkaç vaka nedeniyle Trabzon’da bazı yerlerde ve binalarda karantina uygulandığını açıkladı.

Usta, “Değerli halkımız, son 2 günde karşımıza çıkan birkaç vaka nedeniyle işi sıkı tutabilmek adına bazı yerlerde ve binalarda Karantina tedbirleri alınmak durumunda kalındı. Bizler işimizi sıkı tutuyoruz. Sizler de lütfen kurallara sıkıca uyunuz. Maske, mesafe, temizlik kurallarını tekrar hatırlatmak istiyorum.” dedi.

Tedbirler kapsamında, Çaykara ve Araklı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararları ile her iki ilçedeki bazı apartmanların karantinaya alındığı öğrenildi. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
OFLU TÜRK 1 yıl önce
NİÇİN MASKEYİ ZORUNLU YAPMIYORSUNUZ BAZI İNSANLAR LAF ANLAMIYOR BİZ KURALLARA UYUYORUZ ENAYİMİYİZ.BAZILARI ISRARLA UYMUYOR MASKEDE TAKMIYOR.ONLARIN CEZASINI BİZMİ ÇEKELİM MASKEYİ ZORUNLU YAPIN 47 İLDE OLDUĞU GİBİ
Mustafa 1 yıl önce
ZİNCİR MARKETLERDE KAMU KURUMLARINDA MASKE ZORUNLU.NORMAL ESNAFTA NEDEN ZORUNLU DEĞİL GİRİNCE TEDİRGİN OLUYORUZ ESNAFLARA MASKE ZORUNLULUĞU GETİRİN.
TS 1 yıl önce
SAYIN MÜDÜR BEY RİCAYLA HATIRLATMAKLA OLMUYOR HERKES BİLİYOR AMA ÇOĞUNUN İŞİNE GELMİYOR.BENİMİ BULACAK VİRÜS DİYOR.MASKE MECBURİ OLMALI
Cengiz 1 yıl önce
Kimse maske takmiyor yetkililer nerede neyi bekliyotlar ?uyanin artik
Orhan BAYRAK 1 yıl önce
Sayın müdürüm benim taktigim maske karşıdakini koruyor karşıdaki de takacak ki beni de o korusun bunun için de maske takmayana cezai işlem uygulanmalı yoksa cezasını bizler çekeceğiz onun için ceza şart uygulamayı getiriniz saygılarımla
Günay 1 yıl önce
Sokağa çıkma kısıtlamasını bu kadar erken pes etmemizin sebebidir bu vakaların artış sebebi.ilk baştan sıkı tutup sonradan insanları özgürlüğüne kavuşturmayacaklardı.
Pom 1 yıl önce
Canlarımım evet hernekadar yakın olmak istesekte aramızda bir koronavirus salgını var sizleri çok özledik ama bu dönem geçene kadar belirli mesafeyi korumak durumundayız inşAllah en kısa zamanda yine birarada oluruz burdan sevgili kuaförüm benim için inanılmaz değerli olan sibel ablamada sevgilerimi gönderiyorum röfle için gelcem ama salgının biraz daha geçmesini bekliyorum sizi seviyorum????
Hayat 1 yıl önce
Müdürüm neden Trabzon da neden maskeyi zorunlu hale getirmiyorsunuz , ben maskemi takıyorum , 2-3 saatte bir değiştiriyorum da önlemimi alıyorum , taşıyıcı riskim varsa başkasına sebep olmuyorum ama bir çok kişi umursamıyor maskesiz dolaşıp bizleri de riske atıyorlar . Çok geç olmadan yasak getirmelisiniz . Denetim de sıkı olmalı .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@