İlk fikrini söyleyen Berat Albayrak oldu

Murat Zorluoğlu’nun projeleri arasında yer alan bir fikrim var kabininde ilk Berat Albayrak fikrini söyledi.

Trabzon 19.03.2019, 16:08 20.03.2019, 15:38

Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun projeleri arasında yer alan ve seçim öncesi hayata geçirdiği ilk icraat olan ‘Şehrim İçin Bir Fikrim Var’ kabininin resmi açılışı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından yapıldı.

İçerisinde görüntü ve ses kaydı yapan bir kiosk cihazının bulunduğu kabin, ilk etapta Atatürk Alanı’na (Meydan Parkı) yerleştirilirken, açılışın ardından ‘Şehrim İçin Bir Fikrim Var’ kabinine girerek kamera karşısına geçen Bakan Albayrak, Zorluoğlu’ndan isteklerini sıraladı.

“ZORLUOĞLU’NU SONUNA KADAR DESTEKLEYECEĞİZ”

Bakan Albayrak kabinde yaptığı konuşmada, “Sayın başkan, eğer Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı olursanız, Türkiye’nin değil, dünyanın incisi Trabzon’umuzu turizm başkenti yapmamız lazım. Trabzon’da hem kültür, hem tarih, hem tabiat, hem de yayla var. Burası her anlamda dünyanın en güzel şehirlerinden biri. İnşallah belediye başkanı olduğunuzda bu hedefi gerçekleştirmeniz için bizler de sizi sonuna kadar destekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak’ın bu istekleri alanda toplanan vatandaşlardan alkış alırken, başkan adayı Zorluoğlu ise Trabzon’u turizm alanında başkent yapmak için önemli projeler hazırladıklarını belirtti.

PROJEYE BÜYÜK İLGİ

Resmi açılışı Bakan Albayrak tarafından yapılan ve kısa süre önce Atatürk Alanı’na yerleştirilen ‘Şehrim İçin Bir Fikrim Var’ kabinine, Trabzon halkı tarafından büyük ilgi gösteriliyor. Her gün her yaştan onlarca vatandaş, daha güzel ve daha yaşanabilir bir Trabzon için kiosk cihazına fikirlerini aktarıyor. 

Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu geçtiğimiz günlerde projeye ilişkin yaptığı açıklamada, ‘Şehrim İçin Bir Fikrim Var’ Projesi’nin belediye başkanı seçilmesi halinde de devam edeceğini vurgulamış, uygulama aracılığıyla bildirilen görüş ve öneriler sayesinde belediyeyi yönetmenin daha kolay hale geleceğine inandığını ifade etmişti.

Yorumlar (7)
Söğütlü Trabzon 2 yıl önce
Şehri Trabzon bunlara kaldıysa vay haline
Hasan 2 yıl önce
Gentler issiz sayin bakalim Bakan ve vekiller. Havaya konusmayi birakin
Selim 2 yıl önce
Ya sıktınız artık milleti bitirdiniz bi gidin artık siz çoban size oy veren halkta koyun açın gözünüzü açın artık adamlar bizi donumuza kadar borçlandırdı kendileri Sefa sürüyor
murat başkan 2 yıl önce
trabzon son 25 yılın en karmaşık seçimine hazırlanırken ibreler tuhaflaşmış.oylar bir çok partiye dağılmış durumda... kısaca çanlar kimin için çalıyor..
Zeynep 2 yıl önce
Secime yaklastikca masAllah bakanlar surekli Trabzonu Ziyaret ediyor. Bu saatten sonra Baskaninizda gelsem Trabzon
Söğütlü 2 yıl önce
Seviyoruz seni Trabzonun gururu
Albatros 2 yıl önce
Gözümüzü açtık daha doğrusu açtınız 10 yılda verdiğiniz vaatlerden hangisini yaptınız gerçek anlamda ?bu şehri mahvettiniz turist buraya indiğinde hayal kırıklığı yaşıyor resimdeki gibi değil Şehrim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@