alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

İçişleri Bakanı Soylu Trabzon'da

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ziyaretleri kapsamında Trabzon'a geldi.

Trabzon 02.04.2017, 10:30 02.04.2017, 12:17
İçişleri Bakanı Soylu Trabzon'da

Haber61 / Haber Merkezi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın gerçekleştireceği Trabzon mitingi öncesinde Trabzon'a geldi. 


Sabah saatlerinde havayoluyla Trabzon'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, Ortahisar Kaymakamı Numan Hatipoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve teşkilat üyeleri karşıladı. 

Bakan Soylu, muhtarlar ve eşraf ile kahvaltı programı için Hayrat'a hareket etti. Saat 11.15 sıralarında gerçekleşecek buluşmadan sonra Bakan Soylu, 13.30'da Uzun Sokak esnafını ziyaret edecek. Bakan Soylu ardından, AK Parti Ortahisar Gençlik Kolları Başkanı Bukeyir Çakmak'ın nikah törenine katılacak. Bakan Soylu daha sonra Düzköy'e hareket ederek Çal'da vatandaşlarla biraraya gelecek. 

Ziyaretlerini tamamladıktan sonra Bakan Soylu akşam 19.30'da Trabzon'da yerel bir kanalın canlı yayın konuğu olarak Trabzonlu gazetecilerin sorularını yanıtlayacak. 

 

Yorumlar (5)
Mehmet suat 5 yıl önce
Devletin bütün imkanlarıyla Trabzonu su yoluna cevirdi.Gidip gelip büyük karşılamalar.anlatdıkları hep aynı masallar
Ahmet tekin 5 yıl önce
Birisi bu şanlı Bakanımıza sorsaki yahu sen Erdoğanı hiç sevmezdin şimdi bu büyük sevgi nerden cıktı
A.Aydın 5 yıl önce
Hiç gelmezse yine aynı şeyleri söyleyeceksiniz devletin bütün imkanları var güya Trabzonlu hiç gelmiyor diye .
seçim vaadleri unutuldu herhalde 5 yıl önce
kanuni bulvarı ne oldu. güney çev re yolu...
davut 5 yıl önce
Bu arkadaşların yemeklerine bile katılım artık o kadar az ki. Ekonomik kriz ile gelenler ekonomik kriz ile gider. İnsanlar seçim değil, ekonomide düzelme bekliyor. Evet çıkarsa yine seçim yapılacak mı? Yapılacak. Yine belirsizlik ki 15 yıllık bir iktidar ve tek başına bir iktidar ama yine de belirsizlik yaratıyor. İşte bu yüzden kesinlikle ve kesinlikle hayır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@