İçişleri Bakanı Soylu: Hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Bu müzeye göz nuru akıtıldı' diyerek herkesi Trabzon Şehir Müzesi'ni ziyaret etmeye çağırdı.

Trabzon 24.02.2017, 16:53 24.02.2017, 17:09

Haber61 / Özel Haber / Tuncay Lakot

Trabzon Şehir Müzesi'nin açılışına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Haber61 Tv ekibine açıklamalarda bulundu.






Trabzon Şehir Müzesi'nin Trabzon için büyük bir kazanım ve değer olduğunu söyleyen Bakan Soylu, "Bu güzel şehrin hangi medeniyetlerden yolunun geçtiğini bu kültürün nasıl büyüdüğünü burada görüyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin, insanımızın, yaşlılarımızın, turistlerimizin, herkesin bu müzeyi görmesi gerekir. Bir şehrin bütün zenginliğini içine almış bir çalışma ortaya kondu. Buraya çok emek harcandı, göz nuru akıtıldı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere katkısı geçen herkese teşekkür ediyorum. Burayı gezerken hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti. Trabzon'un nasıl zengin bi şehir olduğunu görmek için bu müzeyi gezmek lazım" dedi. 


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ibrahim çevik 4 yıl önce
mUHALİF İKEN akp ve Recep Tayyip Erdoğan hakkında söylediklerinde bu film şeridinde görüldümü..???
Kadir iskefiyeli 4 yıl önce
Otele giderken kendisinden yardım isteyen delikanlıya boşuna ısrar etme ağzını yorma sonuç alamazsın.Ben iki defa yüzüne dedim.Ne söylediyse tersi oldu.paralel yok dedi darbe oldu.Ben cok is yaptim diyince,ozaman Akcaabatlinin isini yapmiyorsun dedim.Yalan soyluyorsun deyince Kahrolsun Ak parti diye yuzune bağirdim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@