banner555

İbrahim Sağıroğlu: "Kaşüstünde yanlışlar yapıldı"

İbrahim Sağıroğlu'ndan Kaşüstü'nün beton mezarlığına döndüğü iddiaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzon 22.02.2017, 15:19 22.02.2017, 15:51
İbrahim Sağıroğlu: "Kaşüstünde yanlışlar yapıldı"

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun Kaşüstü de Çukurçakır gibi beton mezarlığına döndü sözleri ile ilgili olarak Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu Haber61'e açıklamalarda bulundu.

"Büyükşehir Belediye başkanı ile bir problemimiz yok. Abimdir. Benim tecrüben daha fazla. Devlet tecrübesi var. O açıklamalarda ilgili daha önce benim mecliste konuşmam var. Bunlar Kaşüstü Belediyesi zamanında yapılmıştır. Burada açık olan geriye dönme şansımız olmadığı için gelecekte ne yapacağımızdır. Yeşil alan düzenlemesinde yanlış yapmışlardır. Emsal uygulamasında yanlış yapılmıştır. Benden önce yapıldı bende çıkıp bunlarımı söylemem lazım. İleriye bakmamız lazım. Meclisten çıkan kararları harfiyen yerine getirdik. Gelir incelerler yanlışımız varsa cezasını çekeriz."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
karahüseyin 4 yıl önce
bit akpartili olarak sizin nizami ve gayrinizami yapmis oldugunuz tüm islerden utaniyorum reise sizin gibi derindevletin adamlarini nasil yutturdular bilmiyorum.utanin azicik birgün bu yapilan garip islerin hesabini vereceksiniz siz vermezseniz zürriyetinden cikacaktir muhakkak.
birisi 4 yıl önce
Bu ulkede cezalar nicin garibanlara.bu isin sorumlusu kimse ciksin hesap versin.
mmmm 4 yıl önce
fuzuli merhumda şöyle sitem etmektedir....VERMEZDİ KİMSE KİMSEYE NAN MİNNET OLMASA...Bİ MASLAHAT GÖRÜLMEZ İDİ RÜŞVET OLMASA....
mmmmm 4 yıl önce
Ziya Paşa , bugün yaşasaydı ,ayni şeyleri söyler ve hırsızların hakkından gelirdi....

Milyonla çalan mesned-i izzette ser-efraz
Birkaç kuruşu mürtekibin cây-ı kürektir.

(Milyonla çalanlar yüksek ve şerefli mevkilere yükseltilerek baş tacı edilir; birkaç kuruş çalan hırsız ise kürek cezasına çarptırılır.)
Mehmet 4 yıl önce
İbrahim Başkan göz var nizam var. İncelenecek bir halimi kaldı Kaşüstünün :) Yazın kanalizasyon kokusundan uyuyamıyoruz
ŞEHZADE 4 yıl önce
sosyal alan eksikliği ve otopark sorunu çok büyük.Bir an önce müdahale edilmeli.Geç kalmadan.
hikmet 4 yıl önce
Sayın başkan kaşüstü zamanın belediye başkanı olan mustafa çam sayesinde adını duyurmuştur yatırımcı çekebilmek için bir şeylerden fedakarlık edeceksin kaşüstünde şuanda ne yatırım varsa bunlar mustafa çam ın nimetleridir üç yıldır kaşüstü bağlanalı oldu ne yatırım aldın ?
galafgali 4 yıl önce
Sn başkan nerde rant var sen ordasin Taşdelen kulali mahallesinde yol yok yıllardır dilekçe verdik olmadı yalvardik olmadı çünkü orda rant yok Allahtan kork;bu yolu kim yapacak
suat yıldırım 4 yıl önce
Arkadaşlar bir yazı yazarken azcık mantıklı yazalım.TRABZON şehrimizin büyümesi lazımdı.Ya Akçaabat yada Yomra her iki tarafada büyüyor.Ancak Yomranın yıldızı daha hızlı parladı çünkü havaalanı var çok yakın hastanede oraya kayınca çok hızlı ilerledi arz talep meselesi belediye ani gelişen bu hıza yetişemedi.Belki belediye kadrosu eksikti belki bazı şeyler ama yol ve altyapı sorunu oluştu.Yeme işine gelince Türkiyeden bana bir örnek verin torpilin ve rantın olmadığı bir örnek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@