7m

Çapkınoğlu

İBB Başkanı İmamoğlu Trabzon Sanatevi'ni ziyaret etti

Eşi Dilek İmamoğlu'nun amcasının cenazesi dolayısıyla Trabzon'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Trabzon Sanatevi'ne ziyarette bulundu.

Trabzon 21.06.2022, 12:20 21.06.2022, 13:15

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu’nun amcası Mehmet Kaya’nın cenazesi için geldiği memleketi Trabzon’da daha önceden söz verdiği bir ziyareti gerçekleştirdi.

Eşi Dilek İmamoğlu ve beraberindeki heyetle birlikte Trabzon Sanatevi’ni ziyaret eden İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu burada Sanatevi Başkanı Adnan Taç ve yönetimi karşıladı.

İBB Başkanı İmamoğlu Trabzon Sanatevi'ni ziyaret etti

Heyete Trabzon Sanatevi binasını gezdiren Taç, Sanatevinin etkinlik salonuna ses, ışık sistemi ve projeksiyon cihazı desteği veren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönetim kutulu ile birlikte teşekkür etti. 

Trabzon Sanatevi’ndeki sergileri çok beğenen İmamoğlu, Trabzonlu ressam Yıldıray Yıldırım’a ait 2 çalışmayı satın aldı. 
İBB Başkanı İmamoğlu Trabzon Sanatevi'ni ziyaret etti

Ziyaretlerinden dolayı İmamoğlu’na teşekkür eden Sanatevi Başkanı Taç, İmamoğlu’na plaket ve özel yaptırdıkları heykeli hediye etti.


Yorumlar (4)
vatandaş 2 ay önce
Hoş geldim hemşehrim, cumhuriyet evladı...
nuri 2 ay önce
İmamoğlu dürüst insan. İnşAllah ülkenin de başına geçecek. 2 ürün satın almış yani parasını vererek almış. Adamın birinin 20 yıldır para verip birşey aldığını görmedik, hep istiyor, iban atıyor, benzine hergün zam yapıyor, hep istiyor hep
sefil selimi 2 ay önce
Sanatevi'nin ya da Halkevi'nin gerçekteki görevi Chp'ye kazandırmak... Parti kültür, sanat kolu... Kutlu olsun!
Ts 2 ay önce
memleketine hoş geldin sayın imamoğlu sen akçaabattan gittin kca istanbulda hükümetin tüm bakanlarını cumhurbaşkanını valileri alt ederek başkanlığı kazandın inşAllah sizi daha büyük yerlerde göreceğiz yolun açık olsun..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@