Hüseyin Örs: 10 yıldır vaatler ile oyalıyorlar

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs Erdoğdu Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Trabzon 16.03.2019, 14:23 16.03.2019, 14:30
Hüseyin Örs: 10 yıldır vaatler ile oyalıyorlar

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy ile birlikte Erdoğdu Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.

Burada bir konuşma yapan Örs; "Tutulmayan sözler ile halkımız kandırılıyor. 10 yıl önce verilen sözler, vaatler için en ufak bir adım atılmadığı gibi halen daha aynı vaatlerle Trabzonlu hemşehrilerimiz oyalanıyor. Raylı sistem, Çömlekçi Projesi, teleferik, çevre yolu ve otogar bunlardan sadece bir kaç tanesi. Nerede bu projeler? Bunlar için ne yapıldı? Laf var icraat yok." dedi.

Trabzon'un İYİ Parti ile hakettiği yönetime kavuşacağını söyleyen Hüseyin Örs; "Milletimiz herşeyin farkında. Biz Millete gidiyoruz. Milletin elini tutuyor, derdini dinliyoruz. Vatandaş dertli. Sokaklarda mutsuzluk ve umutsuzluk hakim. Halkımızın desteği ile biz bu olumsuz tabloyu değiştireceğiz ve Trabzon'a hakettiği hizmeti sunacağız. Trabzon "İYİ Belediyecilik" ile tanışacak, yüzü gülecek." dedi.

AK Parti'nin yapay gündemlerle durumu idare etmeye çalıştığını dile getiren İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs; "Son zamanlarda ayak sesimizden, halkın yüreğinden gelen sesten ürken bazı kesimler yapay gündemler oluşturarak, uydurma anketler düzenleyerek durumu idare etmeye çalışsa da biz dimdik ayaktayız. İlçelerde de büyükşehirde de iddialıyız. Halk gerçeği de, samimiyeti de, özveriyi de görüyor. Her zaman dediğimiz gibi bu işin sonunda biz kazanacağız Trabzon kazanacak." dedi.

Yorumlar (3)
Albatros 2 yıl önce
Sonuna kadar katılıyorum Hüseyin hocama
Akyazili 2 yıl önce
Değerli nefesini tuketme vekilim. Bizim millet yalaka omurgasız medya sayesinde herseyin en doğrusunu biliyor.inşaat mühendisi ve mimar olan adaylar kazanır.
Vatansever 1461 2 yıl önce
Kimsenin oyalandıgı yok, Trabzonda sayısız hizmet yapıldı. Hdp ile ortaklık kuranlara 2 göz yetmiyor anlaşılan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@