Haydar Revi'den kongre ve Ortahisar açıklaması

AK Parti Trabzon il Başkanı Haydar Revi'den Ortahisar Milli Eğitim Müdürlüğü hakkında flaş bir çıkış geldi "Kamu düzenine aykırı bir durum"

Trabzon 18.10.2019, 10:24 18.10.2019, 10:45
Haydar Revi'den kongre ve Ortahisar açıklaması

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yaşanan atama krizini yorumlayarak, “İlk kez böyle bir şey oldu. Bu durum kamu düzenine aykırıdır” diye konuştu

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi sınır ötesine düzenlenen Barış Pınarı Harekatı ile ilgili konuştu. Başkan Revi “Ankara’da hem teşkilat başkanları ile bir araya geldik, hem de il başkanları toplantısına katıldım. Kongre çalışmaları için gittiğim Başkent’te gündemimiz tabi ki Barış Pınarı Harekatı ile birlikte değişti. Tüm ülkenin olduğu gibi biz de harekata odaklanmış durumdayız.” dedi.

DEVAM DENİLİRSE…

Revi kongre süreci ile ilgili ise “Kongrelere hazırlıklarımız sürüyor. Partimize yakışır şekilde ilçelerimizde ve ilimizde kongre sürecini geçireceğiz. Tek liste ile sandığa gitmekten yanayız. Teşkilat başkanları ile kongre sürecine dair görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızın görüşü doğrultusunda ‘devam’ denilirse göreve devam edeceğim.” diye konuştu.

İLK KEZ ŞAHİT OLDUM

Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yaşanan atama krizi ile ilgili de konuşan Revi, “Ankara’da iken konudan haberim oldu. İlk kez böyle bir şeye şahitlik ettim. Şunu söyleyebilirim bu durum kamu düzenine aykırıdır” açıklamasında bulundu. Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ali Turan atanmış daha sonra eski müdür Şükür Köse geri dönmüştü. 

(Sonnokta)Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Trabzon lu 2 yıl önce
Hayda revi farkındamısın garibana randevu dahi vermiyorsun. Ya ekibini değiştir Yada sen değiş...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@