7m

7m

hyundai

Hami Mandıralı: “Twitter’dan görevime son verilmesi bana çok dokundu”

Hami Mandıralı Trabzon'daki bir etkinlikte açıklamalarda bulundu.

Trabzon 28.07.2017, 18:00
Hami Mandıralı: “Twitter’dan görevime son verilmesi bana çok dokundu”

Gençlik ve Spor Bakanlığının hayata geçirdiği “Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor” projesiyle Türk futbolunun efsane isimleri, Trabzon Bahçecik’te bulunan E Tipi Kapalı Cezaevi'nde hükümlü ve tutuklu gençlerle bir araya geldi. 


Etkinlik çerçevesinde eski milli Futbolcular arasında yer alan Hami mandıralı önemli açıklamalarda bulundu.

Panelde bir hükümlünün Trabzonspor’dan ayrılış nedenini sorması üzerine Hami Mandıralı, “20 yaşındakiler hakkımda bazı şeyler yazıyor, bu benim zoruma gidiyor. Beni babalarına sorsunlar, ondan sonra yorum yapsınlar. Trabzonspor’a ilk Mustafa Akçay döneminde geldim. Çok iyi giderken bir süre sonra Mustafa hoca dayanamadı gitti. Ben devam etmek zorunda kaldım. Bana kimse devam et demedi, ben otomatik olarak devam ettim. O kadroyla 4.’cü olduk. 25 yıl top oynadım, taktir edersiniz ki futboldan biraz anlarım. O kadronun sıkıntılı olduğunu biliyordum fakat benim Trabzonspor’a gelmeme şansım yok. Benim kulübüm çağırdığı zaman koşa koşa gelirim. Çok sıkıntılı bir kadroydu. Herkes birbirine girmiş, kimsenin birbiriyle ilgisi, alakası yok. Sonuçta 6'ncı veya 7’nci olduk. Daha iyi imkanlarla gelenleri gördük 7’nci oldu. 3 gün önce Rizespor’a 6 atan bir takım hocasıyken, 3 gün sonra 7 yiyen takımın hocası olarak görevime son verildi. Halbuki bir hafta kalmış. Kulüp başkanı beni çağırır, bin maç kalmış o maçtan sonra iyi ya da kötü sonuçla yolları ayırırız. Ama Twitter'dan bir hocanın görevine son verilmesi, özellikle Trabzonspor’a her şeyini vermiş biri olarak bana çok dokundu, onuruma gitti. Şimdiki durum da ortada, insanlar ona göre kararını versin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (17)
OFlu 5 yıl önce
HAMI her ne olduysa seni COOOOK seviyoruz Sen bizim EFSANEMIZ,sin Sana kötü yorum yazanlara aklim ermiyor.Keske 10 tane Hamimiz olsaydi ama nerdeeee...Kendine iyi bak sen Trabzonsporumuza lazimsin Saygi ve selamlar.
Ysar 5 yıl önce
Kararımızı verdik; çok iyi futbolcu Ve Ts lisin , ancak kötü bir antrenörsün. Tarihin en kötü sonuçlarını da sen aldın.!
mulla balaban 5 yıl önce
Yahu kardeş bize kabus yaşattın ne bekliyordun önce kendini bir geliştirmeyi denesen eksiklerini gidersen iyi olmazmı iyi futbolcuydun hemde hayranlıkla izlediğimiz biriydin biraz çalış gelecekte Trabzonspor'a faydalı ol.
erol 5 yıl önce
hami sen iyi şarkı söylüyorsunda ama makam bilmiyorsun onun için lütfen sus
Osay61 5 yıl önce
Bize de6-0, 7-0 lar çok dokundu Hami Efendi.
abdussemet 5 yıl önce
hamiyi iyi firikik golü atar.Ve efendiliğini biliriz.Allah cc.hayırlı işlerine yardım etsin.
yılmaz topal 5 yıl önce
Kardeş sana çok güveniyorduk. Bile bile öyle hatalar yaptın ki üst üste çıldırdık.
FIRTINA 5 yıl önce
HEP ÜZÜLDÜK KIRILDIK. BU GÜN ÇAĞIRSINLAR YİNE KOŞA KOŞA GİDERSİN HAMİ ABİM. BİZ SENİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ. GÜN GELECEL MİLLİ TAKIMIN BAŞIN D AOLACAKSINIZ. YETER Kİ FUTBOLU FUTBOLDAN GELENLER YÖNETSİN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@