banner572

Haluk Levent, Zorluoğlu'nun çay davetini geri çevirmedi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile ünlü sanatçı Haluk Levent twitter üzerinden randevulaşıp çay içtiler.

Trabzon 27.06.2019, 16:26
Haluk Levent, Zorluoğlu'nun çay davetini geri çevirmedi

Başkanı olduğu AHBAP Derneği’nin organizasyonuyla Karadeniz Bölgesi’nde çeşitli temaslar gerçekleştiren sanatçı Haluk Levent, lösemi hastası çocukları ziyaret etmek üzere geldiği Trabzon’da, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun da misafiri oldu.

Sanatçının, kentteki bir onkoloji hastanesinde tedavi gören miniklere sürpriz ziyarette bulunmasını ‘Trabzon’dayız’ tweet’i ile paylaşması üzerine mesaja, “Şehrimize hoş geldiniz. Çayımızı içmeden gitmenizi istemeyiz. Hem minik yavrularımız için neler yapabileceğimizi de konuşuruz” şeklinde cevap yazan Başkan Zorluoğlu, “Tabii ki seve seve... Az sonra oradayım..” yanıtını aldı.

Hastane ziyareti sonrası Atatürk Alanı’ndaki tarihî belediye binasına gelen Levent, başkanlık makamında çay içip bir süre sohbet ettiği Zorluoğlu ile AHBAP Derneği’nin ortaya çıkışı ve faaliyetleri hakkında bilgi paylaştıktan sonra, AHBAP Trabzon ile büyükşehir belediyesi işbirliğinde kanserle mücadele eden minikler için yapılabilecek projeleri istişare etti.

Ziyaret çıkışında kendisine gösterilen sıcak ilgi ve misafirperverlikten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Levent, Trabzon’a her gelişinde Başkan Zorluoğlu’nu mutlaka ziyaret edeceğini söyledi. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da AHBAP Derneği’nin, Haluk Levent başkanlığında, yüksek duyarlılık içeren çok anlamlı projelerine tanıklık ettiklerini ve derneğin her bir üyesine gerçekleştirdikleri tüm hayır işleri için teşekkürlerini bildirerek, belediye olarak pek çok sivil toplum kuruluşuna olduğu gibi AHBAP’a da destek vermekten memnuniyet duyacaklarını sözlerine ekledi.


Yorumlar (3)
S kemal yildiz 2 yıl önce
Karincanin ayak seslerine bile duyarlı murat başkan trabzonun sesi olmaya devam edecektir.
Yanlız Adam 2 yıl önce
Yol olmuş hayır için.
Tonyali Murat 2 yıl önce
Sanatçi kimliğinin yaninda bir Insanevladi Haluk bey.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@