7m

7m

hyundai

Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’nde neler oluyor? Flaş iddia!

Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’nde doktorların birer birer ayrıldığı iddia edildi.

Trabzon 26.01.2022, 12:26 26.01.2022, 12:41
Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’nde neler oluyor? Flaş iddia!

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon’un Akçaabat ilçesinde bulunan Haçkalı Baba Devlet Hastanesi için flaş bir iddia ortaya atıldı.

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu yaptığı açıklamada hastanedeki doktorların birer birer ayrıldığını iddia etti.

Hacısalihoğlu yaptığı açıklamada “Akçaabat Haçkalı Baba devlet hastanesinde neler oluyor?

Hastanenin dere yatağında yapılması sonucu burada oturmaların olduğu ve rutubet sebebiyle de birçok elektronik aletin verimli çalıştırılamadığı yıllardır söyleniyordu.

Şimdi de doktor kadrolarının birer birer ayrıldığı poliklinik yapacak doktor sayısının bir elin parmaklarını geçmediği söyleniyor. Hastane önündeki üst geçitte bulunan asansörün çalışmadığı ve özellikle yaşlı vatandaşlarımızın güçlük çektiği şikâyetleri sıklıkla söylenmektedir.” İfadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
ustaya sorun 4 ay önce
sağlık müdürü hakan ustaya sorun o başlığı hastaneleri ne hale getirdiniz diye.baskı baskı nereye kadar hooop özel hastanelere .Ameliyet yok hasta yok hasta olmazsa doktor ne yapsın hastanede.
berk.. 4 ay önce
ilgi alaka sıfır.. hıjyen yok zemin su alıyor hastaneyle gerçekten ilgilenılmeli.
İlhan 4 ay önce
Kim dillendirmiş kim dillendirmiş? Chp mi? Evet, sıradaki habere geçelim.
ortahisar 4 ay önce
Nem rutubet ne yazık ki dezavantaj. hastaneleri yükseklere yapın. Ulaşımı da ona entegre edin. Bu seferde dağ başına hastanemi yapılır diyeceklerdir. Ne yaparsan yap aksini derleerr.
muhterem 4 ay önce
çözülemeyecek bir sorun değil çünkü sorun değil hastane içinde öyle bir sorun yok ama üst geçit asansörü problemli ona katılıyorum
Halkalı baba 4 ay önce
Doktor mu Hackalida hepsi gitdi kaldik baytarlara evirip ceviriyorlar hastlari

Gelişmelerden Haberdar Olun

@