banner572

Haber61 yazmıştı Sağlık Bakanı da açıkladı! Trabzon'da düğünde 35 kişiye...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan şok eden Trabzon açıklaması geldi.

Trabzon 20.07.2020, 22:12 21.07.2020, 09:33
Haber61 yazmıştı Sağlık Bakanı da açıkladı! Trabzon'da düğünde 35 kişiye...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Trabzon açıklaması geldi. Koca Trabzon'da bir düğünde gelin dahil 35 kişinin karantinaya alındığını açıkladı.

Koca "Vakaların en çok görüldüğü illerden DİYARBAKIR'DA iki gün önce yapılan düğünde, 70 kişinin kol kola ve maskesiz halay çektiği öğrenildi. TRABZON'DA ise gelin dâhil, bir kına gecesine katılan 35 kişi karantinaya alındı; düğün ertelendi. Düğünleri hastalık, yoğun bakım izlemesin." ifadelerini kullandı.

Haber61 duyurmuştu! Haber için tıklayın


Yorumlar (4)
Hayat 1 yıl önce
Meydan tıka basa dolu, otobüsler deseniz sabahları denk geliyorum beşirli - tıp iğne atsan yere düşmez ... gerçek şu ki çok erken normalleştik. Bu musibet bitene kadar yasaklar devam etmeliydi , sağlık olmadıktan sonra hiç birşeyin anlamı yok..
kaan 1 yıl önce
cahil insanlar düğünü cenazeye cevirir. bu nasıl sorumsuzluk
Hayat 1 yıl önce
Sadece düğünler değil ki, işim gereği meydana gitmek zorunda kalıyorum, kafelerde oturmaya yer yok sokak ortasında kasa sandalye , sosyal mesafe hal getire, millet pöfür pöfür sigara üflüyor . Dipdipe masalar, denetim 0... düğünde yayanların çoğu alacağını öncesinden de almıştır .
Tscan 1 yıl önce
Samimiyet ile söylüyorum ki ne biz halk uyuyor nede denetim yapılıyor vAllahi billahi yapılmıyor dün bir çay ocağının önünde gördüklerim yok arkadaş eğer tehdit ortadan kalkmissa bilelim yeme içme yerleri çok kotu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@