banner526

banner513

Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzon 14.04.2017, 10:50
Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, Pazar Gün yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması sürecini ilgili açıklamalarda bulundu.

 
Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, yeni sistemde tüm siyasi parti liderlerinin iktidara talip olacağına vurgu yaparak, Pazar Günü yapılacak olan referandumda çocuğunu ve partisini seven herkesin, geçmişte kendi yaşadıkları sıkıntıları çocuklarının yaşamaması için 'EVET' demesi gerektiğini ifade etti. 
 
Bütün Türkiye'de olduğu gibi Trabzon'da da Halkımızın büyük çoğunluğu 'EVET' diyor. Kendileri ile yaptığımız sohbetlerde, bu anayasa metinlerini kıyasladığımızda  halkımız ile karşılıklı olarak soru cevap şeklinde kendileri ile münazara ettiğimde 'EVET' vereceklerin oranının oldukca fazla oranda olduğunu görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Demek ki milletvekili olarak tamamen kendi özgüvenimle bana verilmiş olan emanetin sorumluluğunun bilinciyle millet adına verdiğim kararda yanılmadığımı görüyorum. Yaklaşık iki aydır referandum süreci için sahadayız. Bizler neden EVET dediğimizi hem insanımızın gözünün içine bakarak, dokunarak ve hissederek hem de kıyaslayıcı bir broşür sunarak ne yapmak istediğimizi ve projelerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda okuduklarında kafalarının takıldığı bir nokta olursa günün hangi saati olursa olsun bizleri arayabilecekleri telefon numaramızı da bırakarak sürece katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çıkabilecek EVET sonrası ülkemizi ve milletimizi bekleyecek güzelliklerin neler olabileceğini kimlerin sevinebileceğini bizlerden çok şey bekleyen Orta Asya, Balkanlar, Afrika, Ortadadoğu ve mazlum milletlerin pozitif yönde etkileneceğini dilimiz döndüğünce anlatıyoruz.

Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"
 
Peki HAYIR cephesindekiler sahada mı? Ellerinde bir broşür ile geleceğe dair ne yapmak istediklerini kampanyalarında görebildiniz mi ve ya duyabildiniz mi? Sadece nefret içerikli söylemler ile insanımızın kafasını alakasız yalanlar ile karıştırmayı amaçlayan hamasi söylemler. AK Parti iktidarlarının 15 yıllık icraatlarını şimdiye kadar sürekli eleştirenler şimdi neden referandum arifesinde övmeye başladılar. Neymiş mevcut sistemde ne istemiş isek yapmışız bu sistemin hiçbir eksiği yokmuş gayette başarılı işler yapmışız. İyi de siz geç kaldınız Milletimiz işi yoluna koydu. Sizin bu aldatmacalarınıza Milletimizin karnı tok. Diyelim ki HAYIR çıktı ki ALLAH korusun, Kandil, Brüksel, HDP ve CHP ortaklaşa 16 Nisan akşamı havai fişekler atarak kutlarlar. Bizler vatanseverler ve bütün mazlum milletler buğulu gözlerle olabilecekleri izlerken geleceğe hangi duygular içinde bakabileceğini tahmin edebilmek zor olmasa gerek. İşte anlayabiliyor musunuz 16 Nisan niçin çok mühimdir. Asla telafisinin olamayacağı bir sürecin arifendeyiz. Sandığa eşimiz dostumuz komşumuz arkadaşımız çoluk çocuğumuz ile bir bayram edasında gideceğiz tercih pusulasında EVET yazan bölüme mührü basarak geleceğimizi tayin etmiş olacağız. Bütün emperyalist güçlerin, dağdaki avanelerinin ve içimizde ki taşeronlarının sevinmesine demokratik kuralları işleterek müsaade etmemiş olacağız.

Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"

Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"

Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"

Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"

Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"
 
Günnar: "Geleceğimizi tayin etmiş olacağız"

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
can 3 yıl önce
gelecek mi bıraktınız? cukkayı dolduranın geleceği kurtuldu, halk bitti. Bir oyum var o da hayır, tüm ülkücüler gibi hayır
Kazım usta 3 yıl önce
Utanmadan milleti nasıl da yanıltıyorlar.illaki yorgun asabi millete verecek bir şeyi kalmayan Tayyip Erdoğan başkan olsun.
ibrahim çevik 3 yıl önce
Gelecekta Albayrağım dalgalansın, andım yasaklanmasın TC ler sökülmesin diye Hayır.
PKK itleri ile devletim muhatap olmasın, Ankara semalarında Kürt paçavrası dalgalanmasın diye HAYIR:::
doğan yıldız 3 yıl önce
bizim geleceğimiz önemliyse hayır, sizinki önemliyse evet...fark burda zaten

Gelişmelerden Haberdar Olun

@