7m

7m

hyundai

Güneydoğu'dan gazeteciler Trabzon'a geliyor

Basın mensupları gönül köprüsü kuruyor.

Trabzon 06.02.2018, 11:25
Güneydoğu'dan gazeteciler Trabzon'a geliyor
İçişleri Bakanlığı himayesinde devam eden ve kardeşlik bağlarının pekişmesine vesile olan gönül köprülerine bir yenisi daha ekleniyor. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin(TGC)  "Basın Mensupları Gönül Elçisi" projesi  Trabzon'da 9-12 Şubat tarihleri arasında hayata geçecek

AMAÇ KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK

Proje kapsamında Batman, Kilis, Şırnak, Mardin, Diyarbakır, Adıyaman, Şanlıurfa ve Gaziantep  illerimizden 30'a yakın gazeteci Trabzon'a gelecek. Kültürel gezi kapsamında gerçekleşecek etkinlikte Güneydoğudan gelen basın mensupları 10 Şubat tarihinde TGC'yi ziyaret ederek saat 11.30'da ülkemizin birliği-beraberliği ve kardeşliği noktasında ortak bir basın açıklaması da gerçekleştirecek . Güneydoğu'dan gelen gazeteciler 11 Şubat Pazar günü ise Rize Gazeteciler Cemiyetini ziyaret edecek.

TRABZON'DAN DA GAZETECİLER DOĞU İLLERİNE GİDECEK

Projenin koordinatörlüğünü yapan Ahmet Külekçi ülkemizin içinde bulunduğu şu hassas süreçte bu tür etkinliklerin çok anlamlı ve değerli olduğunun altını çizerek projenin ikinci ayağında ise Trabzon'dan gazetecilerin Güneydoğu Anadolu Bölgesine ziyaret yapacaklarını ifade etti. TGC Başkanı Yusuf Turgut'ta katkı ve desteklerinden dolayı içişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya teşekkür etti.
 

Yorumlar (1)
VOLKAN ALTUNTAŞ 4 yıl önce
HELAL OLSUN SANA AHMET KÜLEKÇİ..ŞU YAPTIKLARINI GÖRMEYEN DUYMAYAN HAK ETTİĞİN DEĞERİ VERMEYENLER UTANSIN.O KADAR ÇEKEMEYENİN VAR Kİ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@