Gümrükçüoğlu'ndan şok raylı sistem sözleri!

Trabzon'da son günlerde sıkça tartışılan hafif raylı sistem projesi ile ilgili Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'ndan şok bir açıklama geldi.  Proje için hattaki yolcu sayısının önemli olduğunu belirten Gümrükçüoğlu "Sabah ve ak

Trabzon 25.12.2015, 11:14
Gümrükçüoğlu'ndan şok raylı sistem sözleri!

Trabzon'da son günlerde sıkça tartışılan hafif raylı sistem projesi ile ilgili Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'ndan şok bir açıklama geldi. 

Proje için hattaki yolcu sayısının önemli olduğunu belirten Gümrükçüoğlu "Sabah ve akşam pik saatlerinde en az 17 bin yolcu gerekiyor. Bu sayı yakalanmadığı takdirde sizin kredinize kefil olmuyorlar. Ama kendi paran varsa yaparsın". dedi.

Hafif raylı sistemin uzun vadeli bir proje olduğuna da dikkat çeken Gümrükçüoğlu "projeyi ben görmem ama bizden sonrakiler inşallah yapar" dedi.

Son Nokta

Yorumlar (9)
ali duran 5 yıl önce
Adam doğru demiş yap işlet devret modeline kim kredi verir adam yapacak işletmek isteyecek harcadığı parayı çıkartamayacak.İlk hedef ülkenin dört bir tarafına dağılan Trabzonlularî geri döndürmek olmalı Avrupa Amerika buna dahil.Mübadele yoluyla göç ettirilen Rumlarıda geri getirirsek bırakın hafif raylı sistemi ağır sistem bile gelir
mustafa dilmaç 5 yıl önce
Trabzon halkı seni o koltukta oturtuyor istifa etmen için baskı yapmıyor ya sende haklısın.Biz böyle oldukça semer vuran çok olur devam başkan iyi yoldasın.
sadık yılmaz bulut 5 yıl önce
Tutturmuşlar bir 17.000 kişi teranesi gidiyorlar.

Sanırsınki yer yüzünde Trabzon muadili bir şehirde raylı sistem veya metro gibi toplu taşımacılık hiç yok.

Canım vardır mutlaka bir çıkışı.

Ne yani ölene dek Trabzon bu trafik keşmekeşinimi yaşayacak
önder 5 yıl önce
Seçimden önce tek başına iktidara gelelim yapacağız diye 7 haziran ve 1 kasım da söz verdiğin projelerden neden vazgeçtin. Nasılsa unutmuştur insanlar diye düşünüyorsundur! Yazılı buroşürlerde, gazete reklamlarında raylı sisteme yer vererek oy istediniz insanlardan şimdi yolcu sayısı konusunu gündem ediyorsun. Raylı sistem yapılmalı bu şehir için şarttır hatta sadece sahil güzergahında değil kuzey güney hattında mahalleler arasında da olmalıdır. Sabah ve akşam trafik yoğunluğunu ne kadar daha görmezden geleceksiniz!!!
D.can kurban 5 yıl önce
Bizde yapacak cesaret yok deyin Sayın Gümrükçüoğlu Türkiye kilometre kareye en çok insan bu şehirde düşüyor.İstatistik tutsanız günlük 17 binin üzeründe potansiyel olduğunu çok rahat bulursunuz.Ama yok sizde minibüsçüleri dolmuçuları karşınıza alma cesareti
Burak öztürk 5 yıl önce
Bir kaç yıldır bu Raylı sistem olayı gündeme geliyor.ve her defa Şöförler odası başkanı hemen tehdit edercesine konuşup yapmak isteyenleri sindiriyor.yani dolmuşculuk Rantını devam ettirmek istiyor.Başkanda bu Rantcılardan ya cıkarı var yada korkuyor.olay budur.
adil türk 5 yıl önce
Nasıl olsa belediyemiz yapamayaca.Hemde büyük şehir olmuşuz sözde.
Barış 5 yıl önce
Şehir içi tren için en uygun güzergah tanjant yolu, beşirlinin sonundan kalkınmaya kadar uzar, ama yol araç trafiğine tek şerit kalır. Sahilden tren yapsalar bizim millet yol yürümez illaki meydanda inecek veya hemen dolmuşa binecek. Başka türlü de dünyanın istimlak bedeli çıkar. Dolmuşçuları bu işin ticari ve yatırım ortağı yapmadan zaten imkansız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@