Gümrükçüoğlu Trabzon halkına teşekkür etti

Başkan Gümrükçüoğlu mitinge ilgi gösteren hemşehrilerine teşekkür etti.

Trabzon 19.11.2017, 22:40
Gümrükçüoğlu Trabzon halkına teşekkür etti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Maçka ilçesinde gerçekleştirdiği miting programına yoğun ilgi gösteren hemşehrilerine teşekkür etti.


 
Partisinin Rize, Bayburt ve Gümüşhane il kongrelerine katılmak için bölgeye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, hain terör örgütü üyeleri tarafından 15 yaşında şehit edilen Eren Bülbül'ün ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdiğini ifade eden Gümrükçüoğlu, “Şehrimizin her alanda hamiliğini üstlenen ve Trabzon’umuza özel ilgi gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız, bölge illerimizdeki programına ilaveten Maçka ilçemizde şehidimizin ailesine taziye ziyaretinde bulunmuş ve ilçe merkezinde toplanan hemşehrilerimize hitap etmiştir. Her alanda şehrimizin yanında olan Sayın Cumhurbaskanımıza Trabzon halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın ziyaretlerinde bizleri yalnız bırakmayan aziz hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gümrükçüoğlu Trabzon halkına teşekkür etti
 
Yorumlar (3)
Hadi Esen 3 yıl önce
Bunlara hariçten gazel okuma denir. millet uyutulmuş.
Şehiri ne hale getirdiğini bir bilse anında açığa alınırsın.
halim 3 yıl önce
ulke ekonomisi her taraftan berbat , samani bile ithal ediyoruz . enflasyon gercek orani yuzde ottuzun cok uzerinde , nereden bakarsan berbat hersey asgari ucret 350 dolar . ulke cag atlamis . atlamis evet ucurummdan atlamis
adem üstün 3 yıl önce
Bizlerde sizlere teşekkür ediyoruz. Hizmetleriniz ve birbir beraberliğiniz için

Gelişmelerden Haberdar Olun

@