Gümrükçüoğlu: "Trabzon çok daha yaşanılabilir bir kent oluyor"

Başkan Gümrükçüoğlu Trabzon SMMMO üyeleri ile bir araya geldi.

Gümrükçüoğlu: "Trabzon çok daha yaşanılabilir bir kent oluyor"

Trabzon SMMMO üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, şehirde devam eden çalışmalara dikkat çekerek, “Sadece bunlar tamamlandığında bile şehrimiz çok daha büyük zenginliklere sahip, çok daha yaşanılabilir bir kent olacaktır” dedi.


 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kentteki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 
Olimpiyat (EYOF) Parkı’nda gerçekleştirilen toplantıda Trabzon SMMMO üyelerini Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında ayrıntılı olarak bilgilendiren Gümrükçüoğlu, altyapıdan üst yapıya kadar her alanda çok ciddi çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Büyükşehir Belediyesi olarak Trabzon il sathının tümünden sorumlu olduklarını hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Bu kadim şehri dünyanın sayılı şehirlerinden biri haline getirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda tamamladığımız çalışmalarımızın yanında sürdürdüğümüz ve proje aşamasında olan çok sayıda büyük çalışmamız var. Sahil Dolgu (Gülcemal) Projesi, Trabzon Botanik, Kanuni Bulvarı, Tam Otomatik Katlı Otopark, Karagöz Meydanı, okul ve öğretmenevi, dev kentsel dönüşüm, altyapı ve yol çalışmaları bunlardan sadece bir kaçıdır. Bu saydıklarımın hepsinin yapımı devam etmektedir. Sadece bunlar tamamlandığında bile şehrimiz çok daha büyük zenginliklere sahip, çok daha yaşanılabilir bir kent olacaktır” dedi.

Gümrükçüoğlu: "Trabzon çok daha yaşanılabilir bir kent oluyor"
 
Trabzon SMMMO Başkanı Ahmet Demir ise yapılan çalışmalar ve ortak akıla verdiği önemden dolayı Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Trabzon SMMMO’nın 28 yıllık bir geçmişi olduğunu ve 28 yıldır ilk defa böyle bir istişare toplantısına katıldıklarını belirten Demir, “Böyle bir toplantı için başkanımıza teşekkür ediyoruz. Burada bir kez daha gördük ki meslektaşlarımız şehrimize oldukça vakıf. Arkadaşlarımızın yapmış olduğu bütün öneriler akla ve mantığa uygun. Gördük ki Büyükşehir Belediye Başkanımız herkesi dinleyip ortak karar çıkarmasını bilen birisi. Şehrimizde yaptığı önemli çalışmalardan ötürü başkanımıza şehrin sakinleri olarak teşekkür ediyoruz, çalışmalarında üstün başarılar temenni ediyoruz. Bu şehir hepimizin” diye konuştu.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim çevik
ibrahim çevik - 9 ay Önce

bu adam aklımızla alay ediyor.. sen gelmeden Yomra'dan Trabzon'a 10 Dk. da gidiyordum şimdi 1 saatte. sen gelmeden yolarımız temiz çukursuzdu şimdi şehir şantiye sahasına döndü. Erdoğdu su boru yenileme çalışması 150 metre yerde 2 aydır çalışılıyor. ya git yaa. bi gi,t yaaa.

Zafer
Zafer - 9 ay Önce

Ağam bizimle eğleniyi...

Ahmet Minber
Ahmet Minber - 9 ay Önce

Çok doğru söylüyor böyle giderse Trabzon yaşanamaz bir kent olacak

vatandaş
vatandaş - 9 ay Önce

4000 yıllık tarihi olan Trabzona bunun kadar itici başkan gelmedi, 4000 yıl daha geçse yine gelmeyecek. Çok acayip itici yaaaa

Alp Türk
Alp Türk - 9 ay Önce

Başkan kafa bulmuş..

Mehmet Aydın
Mehmet Aydın - 9 ay Önce

Sayende başkanım. .Süpersiniz. .iyiki varsınız..Allah sizi başımızdan eksik etmesin..61 projeye devam

sungur
sungur - 9 ay Önce

şehir beton yığınına dönmüş. eski resimlere bakıyorum da bu şehir eskiden çok daha güzeldi. betonlaşmayı marifet sanıyoruz.

Gurbetçi 06/61
Gurbetçi 06/61 - 9 ay Önce

Trabzonumuz kötü durumda. Samsunun tramvayini kullanınca Trabzonun her konuda tas yığını bir köy olduğunu alıyorsunuz.cok yazık çok.


banner421

banner426

banner432

banner443

banner441