banner536

banner526

banner513

Gümrükçüoğlu'ndan "Küskünlük olmayacak" sözü 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu AK Parti’nin belediye başkanları aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada Trabzon’da kendisinin tekrar aday gösterilmemesi ile ilgili olarak bir küskünlüğün oluşmayacağının sözünü verdi. 

Trabzon 11.01.2019, 18:53
Gümrükçüoğlu'ndan "Küskünlük olmayacak" sözü 

Hayri Gür Spor Salonu'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımı ile gerçekleşen belediye başkanları aday tanımı toplantısında Büyükşehir Belediyesi için için tekrar aday olarak gösterilmeyen Gümrükçüoğlu, bir konuşma yaptı. Konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın belediyecilik anlayışına vurgu yapan Gümrükçüoğlu "Hizmet etme kervanında onun söylediği gibi Halka Hizmet Hakka Hizmettir diye bir 25 yıl geçti. Halka hizmet ederken hiçbir zaman onun hakimi değil, yine devamlı ve şimdide de tavsiye ettiği, tembih ettiği gibi halkın hakimi değil, hadimi olmaya gayret ettik. Onun çalıştığı gibi 24 saatin 24’ünde de hizmete hazır olmaya, önemli bir özen gösterdik. Fırsat bulabildiysek 3-5 saatte uyuduk. Nihayeten vatanımıza milletimize tümüyle hizmet etmeye çalışırken Trabzonumuza da 10 yıl hakimi değil hadimi olmaya gayret ederken bu süre zarfında da birlikte ve beraberlikte hizmete geride bırakmayan tüm çalışma arkadaşlarıma ilçe ve belde belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize İl Genel Meclisi üyelerimize aynı zamanda partimizin en uzak köşesinden il başkanlarımıza kadar bütün mensuplarımıza, en önemlisi 786 bin Trabzonlumuza da gönülden şükranlarımızı arz ederken .Bir ve beraber yürümeye devam edeceğimizi , Bu sürede de Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte bir ve beraber yürümeye söz veriyor muyuz? Allah’ın izniyle 31 Mart 2019 tarihinde Trabzonumuzdaki büyükşehir belediye başkanlığını ve 18 ilçede Cumhur ittifakıyla birlikte ön görülenler dahil olmak üzere önemli bir birlikteliği ortaya koyup 18 ilçe belediye başkanlığını kazanmaya hep beraber söz veriyor muyuz? Allah hepinizden razı olsun" dedi. 

"Bunun bir bayrak yarışı olduğunu, bir nöbet devri olduğunu, benden daha iyi hizmet edeceğine kani olduğum Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Murat Zorluoğlu gibi, diğer belediye başkan adaylarımızın aynı takım ruhuyla hizmet edeceğini burada Cumhurbaşkanımız huzurunda arz ediyorum" diyen Gümrükçüoğlu "Burada bir takım olduğumuzu, hiçbir zaman kırgınlık, küskünlük olmayacağını bizzat genel başkanımızın huzurunda söz veriyorum. Bugün karşılarken kendim seçerek afişini astığım gibi sayın Cumhurbaşkanıma, devlet başkanıma, Trabzon sizinle diye arz ediyorum. Yolumuz açık olsun” ifadelerini kullandı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
Hasan 1 yıl önce
Keşke küssen de kurtulsak senden
Tevfik 1 yıl önce
Bende üzülmedim hem de hiç
hasan 1 yıl önce
sayın başkan lütfen düş trabzonun yakasından
Murat 1 yıl önce
Yahu arkadaş trabzona be yapmışda bir de çıkmış konuşuyor yeni pankartlar açmış hafif raylı sistem projesi tamam diye bu adam ilk geldiğinde verdiği sözdür ve şimdide utanmadan projesi tamam diyor millet dalga geçiyorlar millet de dalgay geliyor 10 senede sadece projeyi çizdi adam yahu
Wmre 1 yıl önce
Yav trabzona ne yaptınz ımar verıp dıaı uğrunare almaktan baska sız ınsanmısınız
Gokhan 61 1 yıl önce
Çokta tın
adem 1 yıl önce
ben akp nin tüm mitibglerine giden biri olarak dün gittim spor salonu dolmadı üst kısım boştu bu demek oluyorki akp artık istenmiyor
Ali Berak 1 yıl önce
Burada yorum yapan kör arkadaşlara yazıklar olsun.Adam gece gündüz durmadan çalıştı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@