banner556

Gümrükçüoğlu'ndan çağrı: Bayrağını al, gel

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonluları 15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşüne ve 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet etti. 

Trabzon 14.07.2017, 16:08 14.07.2017, 16:21
Gümrükçüoğlu'ndan çağrı: Bayrağını al, gel

15 Temmuz 2016’da Türk Milletinin destan yazdığını kaydeden Gümrükçüoğlu, “15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. 15 Temmuz’da yine milli irade nöbetlerinde olacağız. Aziz hemşehrilerimi bayraklarıyla birlikte Cumartesi günü 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’na (Meydan parkı) bekliyoruz” dedi.Değerlendirmesinde 15 Temmuz 2016’da Türk Milletinin çok büyük bir ihanetle karşı karşıya kaldığına dikkat çeken Gümrükçüoğlu, “Tarihimizde ihtilaller, darbeler yapmaya gayret edenler hep var olmuştur ancak 15 Temmuz 2016’da içimizdeki hainler, şer odakları ile birlikte ülkemizde terör eylemi gerçekleştirmiş, işgal hareketine kalkışmıştır. Aziz Türk Milleti, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Emniyet güçleri ve TSK’nın saygın mensupları ile birlikte hainleri 24 saat içinde tarih sahnesinden silmiştir” ifadelerini kullandı.

Türk Milletinin 15 Temmuz’daki duruşuyla dünyaya örnek olduğunu ifade eden Gümrükçüoğlu, “Milletimizin bundan sonra da aynı milli bilinç ile hürriyetini, demokrasisini, devletini, bayrağını, dinini, mukaddesiyatını korumaya, sınırlarımız dışında da bütün İslam coğrafyalarındaki dindaşlarımız ve bütün insanlık içinde zulüm sahnelerinin ortadan kaldırılması için gayretlerine devam edecektir” diye konuştu.

Başkan Gümrükçüoğlu, İslam coğrafyasının ve dünyadaki tüm mazlum milletlerin umudu olan Türkiye’nin 15 Temmuz 2016’da ihanetle etkisizleştirilmek istendiğini belirttiği değerlendirmesinde sözlerini şu şekilde tamamladı: “Son yıllarda tüm dünyada, özellikle İslam coğrafyasında bir büyük planın uygulanmakta olduğunu görüyoruz. İslam ülkelerinin nasıl karıştırıldığını, Arap Baharı diye ortaya atılan planın aslında insanların bir birilerini katletmeye yol açmanın sahneleri olduğunu görüyor ve yaşıyoruz. Bütün o coğrafyaların, mazlum milletlerin gür sesi olan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve o coğrafyalara umut olan büyük Türk Milleti, 15 Temmuz 2016’da etkisiz hale getirilmek istenmiştir. 15 Temmuz’un yıldönümü vesilesiyle bu büyük planı hatırlamak ve Türk Milletinin bunu hiçbir zamanda unutmayacağımızı, unutturmayacağımızı bir kez daha ilan etmek istiyorum.”


 
Yorumlar (10)
ibrahim çevik 4 yıl önce
dürüm ayran varmı hacııı.. ergenekon, balyoz, sonra aldandım fetö beni kandırdı, yarın öbürgün de, CHP beni kandırdı fetö hocaefendi masummuş demiyeceksiniz dimi..
misafir 4 yıl önce
He varrr İbrahm yen mi?Kol böreği de var İbrahm.
HALIM 4 yıl önce
BAYLOKCU BASKAN SIMDI OLDU TAYYIPCI .HA UNUTTUM SIYASI AYAK YOK MUSSS,
ebu_zerr 4 yıl önce
kesinlikle trabzona belediye başkanı olabilecek bir kişi değilsin ak parti olmasa zaten bir hiçsin.
mustafa üstün 4 yıl önce
İnşAllah oradayız Başkanım
misafir 4 yıl önce
Tabii ki geleceğiz başkanım.1 yıl önce Reis "milletimi meydanlara bekliyorum" dediğinde "ya Allah,Bismillah" diyerek darbecileri püskürttük ve Türk tarihinin en büyük destanlarından birini yazdık.Bu onur gurur Türk Milletinindir.Yarın akşam Trabzon halkı olarak yine meydanı dolduracağız.Yüca Allah vatanımızı Reisimizi halkımızı korusun.
mavi firtina 4 yıl önce
beraber yürüdük biz bu yollarda beraber islandik yagan yagmurla ,ne istedinizde vermedik,senda git katil,nekadar beyinsiz bu akp liler.
60bir 4 yıl önce
Havlama! Sen gelmezsin olur biter.
halim 4 yıl önce
fetuluhci bir baskan .
soruyorum . meydandaki parktaki ATATURK heykelini ne zaman kaldiracaksiniz?ayrica . trabzonda ATATURK ismi okul varmi ?
halim 4 yıl önce
BIR BAKALIM ,
15 TEMMUYZ KIME YARAMIS DIYE ?
15 TEMMUZ IKI DINCI GRUPUN DEVLETI PAYLASIM SAVASIDIR . BU SAVASTAN IKI ISBIRLIKCI CENAHIN BIRI GALIP CIKTI , ODA AKP TAYYIP ERDOGAN . ERGENEKON ILE TURK ORDUSUNA KUMPAS KURDULAR 15 TEMMUZ ILE IKISIDE ORDUYU LAGV ETTILER .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@